MUDr. Helena Hlaváčková

Pediatr Více

Rohovládova Bělá 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
č.d. 33, Rohovládova Bělá

Dnes mám děti již velké,ale mohu říci,že paní doktorka
byla vždy pečlivá,svědomitá a pacientům se vždy věnovala.
Mohu doporučit,neustále slyším chválu na tuto lékařku.

Dobrý den, dovolím si zde popsat k této lékařce a vůbec přístupu k samotným dětěm. Jsou tu články že toho paní doktorka moc nenamluví, nesměje se ale zase na druhou stranu má čas k přemýšlení k správnému stanovení diagnosy. A hlavně pokud si není na 100% jistá pošle pacienta k dalšímu vyšetření ke specialistovi. Sice už nebydlíme v sousední vsi vedle Rohovládové Bělé a máme to do této ordinace daleko nesetkali jsme se doposud z její strany s neochotou vyšetření dítěte třeba v Řečanech a to i o víkendech. Rozhodně takových ochotných lékařů je dnes jak šafránu. Tak z toho důvodu nemáme potřebu měnit lékařku kterou máme jinou tu za rohem. Tak se na ní nemůžete zlobit že málo mluví je důležité aby pacientovi správně pomohla od jeho zdravotních komplikací.
Hezký den K.Š. a J.Š.

Osobně bych paní doktorku doporučila. Je sice pravda, že toho moc nenamluví a na úsměv je skoupá, ale určitě je vždy příjemná. Nikdy jsem se nesetkala s neochotou, když jsem o něco požádala. Kdykoli byl problém, paní doktorka se starala vzorně, nikdy nás nezanedbala. Velice oceňuju také to, že na sebe paní doktora dává číslo mobilního telefonu a je ochotná s Vámi řešit problém třeba v sobotu o půlnoci. Tuto paní doktorku si u nás ve vesnici všechny maminky moc chválí. Se setřičkou problém nemám, ta je naopak moc veselá a hovorná.

Nemůžu říct ani dobrá ani špatná, stále mi u ní něco chybí. Při vyšetřování dětí nemluví, neusměje se, což si myslím, i takový úsměv hodně pomáhá, jak dětem, tak rodičům, kteří ji s nemocným dítětem navštíví. Co se návštěv doma týká, nemáme sebemenší problém, vždy ochotně přijede. Něco málo k sestře nesestře: asi by si paní doktorka měla najít profesionální sestřičku, která by jí samotné ušetřila mnoho práce - co se odběrů krve týká, injekcemi pokračuje atd. Samostatná odborná sestra je nepostradatelná, to paní doktorka určitě dobře ví, vždyť tam nejednu odbornici měla. Takže paní doktorko, více se usmívat, více mluvit s rodiči a vyměnit sestřičku!!!