Praktický lékař pro děti a dorost
sídliště Svobody 10/34, Prostějov

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Úžasná paní doktorka a skvělé sestřičky, chodíme k paní doktorce od narození mého prvního syna až dodnes (Domča, Ráďa, Jennifer a Julinka) nikdy jsem nepochybovala a nikdy nebyla ani úvaha o změně. Moje děti spokojené a vždy nám paní doktorka i sestřičky když bylo cokoliv potřeba pomohly. Doporučuji a moc za vaší péči děkujeme

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší paní doktorka!! Odchodila jsem k ní mých 19 let a plánuji k ní chodit i s mými dětmi. Děkuji jí za všechno.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Nemoc syna

Rozhodně jedna z nejlepších doktorek co jsem kdy potkal a to už jsem jich potkal. Perfektní přístup, bezproblémová komunikace, nebyl problém při očkování. Vždy vstřícný přístup a obrovská ochota.
Za mne jednoznačně doporučuji.S pozdravem Mira Urbánek

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost neoprávněné očkování

MUDr. Zemánková po právní stránce dlouhodobě totálně selhává, koná protizákonně, nerespektuje druhého rodiče po rozchodu rodičů dítěte. Přes výslovný nesouhlas jednoho z rodičů naočkuje dítě pouze se známosti s druhým rodičem, přestože tím porušuje právní předpisy. Takovému lékaři bych nikdy nesvěřil své dítě.

Paní doktorka je jednoduše skvělá. Vždy ochotně poradí (i telefonicky), uklidní a povzbudí. S děti to umí, dcera je u ní vždy ráda (asi i proto, že si může hrát s TOLIKA hračkami a pořád se na ni někdo směje a hladí ji). Muví klidným hlasem tak, že i když k ní přiletíte s očima navrch hlavy, že se něco děje, tak byste se jí nejraději schoulili do náručí sami, protože když ji vidíte, víte, že "to bude v pořádku". Žádné hlášky typu "to máte ale vědět", "tohle nikdy nesmíte", "tohle musíte". Prostě když něco nejde, tak to nejde a udělá se to jinak… Září z ní klid a profesionalita, je vstřícná a nápomocná. Co víc si přát?

Velice pečlivá, spolehlivá

nejlepší co může být příjemná a velmi schopná

Výborná paní doktorka, chodil jsem k ní celé dětství, dnes k ní chodíme se synem. Velmi ochotná a vstřícná.

Pani doktorka je velice ochotna,mila a umi to s detmi.je pecliva a vzdy dobre poradi..jsme s ni velice spokojeni.kdyby bylo takovych lekaru vice..

Nejlepší paní doktorka co jsem poznala je moc milá, ochotná a dokáže vše vysvětlit. Chodila jsem k ní jako dítě a teď k ní chodím i se syny. A s klidným srdcem můžu napsat, že jsem byla v nejlepších rukou a teď i kluci. A za to jí patří velké dík, takových doktorů je opravdu málo.