Samostatná ordinace PL pro dospělé
Lovosická 40/440, Praha

Paní doktorka je velmi milá a obětavá, u svých pacientů dbá i na prevenci. Sestřička je též příjemná a vstřícná.

citlivý přístup. nepodceňuje diagnostiku a na vyžádání poradí i s homeopatiky, která jsem upředňostňovala během kojení. jsem u ní již 15 let a přešel k ní i můj manžel. oba jsme velmi spokojeni.

je to nejlepší doktorka, co znám. Vřele doporučuji!

Paní doktorku znám už 20 let je to velmi milá a vstřícná lékařka, nikdy jsem neměla problémy od ní získat doporučení a vždy mi pomohla,velice ráda Vam ji doporučuji

S paní doktorkou jsem spokojená. A s doporučením ke specialistovi teda jak uvádí hodnotitel ze dne 10.3. problémy absolutně nemám. Paní doktorka je milá, vychází vstříc a jednání s ní je absolutně bezproblémové.

Paní doktorka má příjemné vystupování, ale je téměř nemožné od ní získat doporučení na specialistu.

vzdy mi pomohla.velmi mila.

Paní doktorka je skvělá, velmi dobrý praktický lékař. Má výborný, lidský přístup k pacientům.Jsem ráda, že jsem léta v její péči.