MUDr. Hana Vranová Přikrylová

Olomouc 1 adresa

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Bežný termín

Infuzní terapie, měkké a mobilizační techniky

Ošetření bolestivých stavů páteře +1 Více

Ošetření bolestivých stavů při jiných onemocnění

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Neurologická ambulance Olomouc - MUDr. Hana Přikrylová Vranová, Ph.D.

V rámci nabízené péče čerpám ze zkušeností z klinického pracoviště, kde jsem se setkala s širokým spektrem pacientů s onemocněním nervového systému od...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• neurologie

Umístění: Neurologická ambulance Olomouc - MUDr. Hana Přikrylová Vranová, Ph.D. bežný termín

Prestoze jste objednani na urcitou hodinu, cekate na vysetreni min. pul hodinu nekdy i dele. Pokud se vam to nelibi, doporuci vam lekarka durazne at jdete do jineho zdravotniho zarizeni. Myslim si ze by stacilo kdyby sestra cekajicim pacientum sdelila ze je lekarka ve skluzu a dala moznost preobjednani.

Umístění: Neurologická ambulance Olomouc - MUDr. Hana Přikrylová Vranová, Ph.D. ošetření bolestivých stavů při jiných onemocnění

Paní doktorka vstřícná, pečlivá, vše na vysoké úrovni. Udělala mi ochotně spoustu vyšetřeni, vše vysvětlila, chodila jsem na infuze, napsala rehabilitace. Naprostá spokojenost .Mohu jen doporucit. Sestřičky jsou top

Maximální spokojenost.Její přístup k pacientům je vzorový.
Její způsob vyšetření je důkladný a na velmi odborné úrovni.

Paní doktorka, je vážně úžasná, její povaha a ochota pomoci se v dnešní době tak často nevidí. DOPORUČUJU!

K paní doktorce chodím již mnoho let. Vždy jsem byla spokojená. Paní doktorka je velice příjemná, empatická, milá, trpělivá, a ochotná vše srozumitelně vysvětlit. Napíše léky, rehabilitaci. Jediné co mi dost vadí, že nebere na čas. Opravdu dlouho čekáte. Ale je pravda, že poslední rok co k ní chodím, to s čekáním není tak hrozné.

Tuto lékařku opravdu nedoporučuji. Velmi zpochybňovala mé symptomy, o kterých tvrdila, že neexistují. Podcenila mou skutečnou diagnozu.

Moc milá a schopná paní doktorka. Nejenže má lidský a velmi příjemný přístup, ale také (zejména) po profesní stránce je velmi schopná. Neváhá udělat potřebná vyšetření, zbytečně s ničím nečeká, hledá příčinu. Díky ní již přesně vím, co mi je, a můžu to léčit. Rozhodně doporučuji.

Ochotná,lidská,pečlivá,velmi příjemná..prostě samé klady. už jsem si zažila celkem dost a mám s čím srovnávat.Doporučuji kudy chodím,je zlatá!
Dáša

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je mladá a velmi příjemná. Je také velice pečlivá a vstřícná. Má zájem o pacienta a snaží se mu co nejvíce pomoci. Návštěvu v její ordinaci mohu jen doporučit. Jana G.