Odborný lékař neurologie
Česká 320, Kopřivnice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Super moc doporučuji!A děkuji za lidský přístup.Paní doktorka i sestřička,konečně normální lidé.Ještě jednou děkuji.

Umístění: Odborný lékař neurologie Kontrola

Tato paní není podle mého názoru doktorka. Doktor je člověk který pomáhá lidem. Tato paní po pacientech křičí co po ní chcou, během vyšetření se na člověka ani nepodívá a vyřizuje si soukromé hovory, opíše papír a nazdar. Narážky typu co mi to tu nosíte za papíry z nemocnice, nebo co po mě chcete a ve finále se vás arogantně zeptá jaké jste národnosti. I kdybych byl třeba vetnamec napůl s černochem tak ji to může být jedno.( Mimochodem jsem normální bílý moravák) Příšerná zkušenostt. Už nikdy více. Zvažují stížnost na lékařskou komorou. Takto se opravdu doktor nemůže chovat.

Nechápu jak takový člověk může vykonávat povolání lékaře.Její arogance a urážlivé chování vůči pacientům je až zarážející.Tam už mě nikdo neuvidí.

Nejhorší doktorka co jsem kdy zažila,budu se asi opakovat,ale tak arogantního,povýšeného člověka jsem dlouho neviděla.A jak je napsáno v jiném ohodnocení UTIKAT PRYČ,ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!

Hodně mě zklamala - ve zprávě špatně uváděné názvy léků - takže ostatní lékaři nabyli dojmu, že mi byl podán jiný lék, totéž při vyplňování receptů - prostě stručně řečeno omyly na denním pořádku. Je to asi složité, když se z 10 minutové návštěvy věnuje 8 minut soukromému hovoru a 2 minuty pacientovi, kterému při první návštěvě sdělí, aniž by ho prohlížela, že je simulant, druhá návštěva nebyla o nic lepší (viz. shora popsaný stav). Proto raději doporučuji volbu jiného lékaře, těch omylů je nějak hodně a úsudků paní doktorky bez toho aniž by vyšetřila také. Jinak vyzkoušejte a uvidíte, možná je občas koncentrovaná na svoji práci. Zatímco jiní neurologové mají plno, tak u paní doktorky Vás objednají skoro hned, což asi hovoří za vše.

Paní doktorka je velice schopná a příjemná... Mé problémy se zády jsem měl od 15 let a celých 9 let si mě všichni doktoři si mě přehazovali jako horký brambor.. Hned po první návštěvě poznala, že záda nejsou v pořádku a dle vyšetření také nebyly......
Není divu, že jí rozčílí simulanti, kterých je více než dost...! Vždy mi byla ochotná pomoci a vždy mi také pomohla.
Je holt upřímná a hodně lidem to vadí.

nemá chybu

Tak pokud umím číst, tak čtyři kladná hodnocení jsou ze stejné IP adresy FF KGC FK BDE - Pavla, Daniel, Marta, René.
Dvě negativní hodnocení ze stejné IP jsou z toho důvodu, jelikož jsem se mylně domnívala, že se mi příspěvek neuložil - čekal dlouho na schválení. Tolik k vysvětlení.
Jinak všem přeji hodně štěstí s "paní doktorkou". Já jsem u ní byla na vyšetření v 18 letech a dle toho se mnou také bylo zacházeno. Už jen přístup sestry v čekárně - co ty potřebuješ?
Nehledě na to, že jsem byla objednána na určitou hodinu a klidně jsem tam seděla hodinu a půl, že spěchám do práce, to nikoho nezajímalo. Jsi mladá tak mlč a čekej. Nezlobte se, ale já se chci u lékaře cítit jako člověk.

B. problémy které jsem měl vždy po odborné konzultci a adekvátním zásahů pominuly. Tak že super. Jsem velmi spokojen.

Paní doktorka byla velmi příjemná .