Ordinace praktického lékaře
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní lékařské prohlídky

Výborná lékařka s erudicí a s citem pro každého pacienta. Sestřička šikovná a vždy s úsměvem. Šikovna dvojka, která ví,co dělá.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená pro její profesionalitu a empatii,vždy mi pomohla a se vším poradila,nemluví zbytečně,ale věcně,dojíždím k ní z druhého konce Prahy a již skoro 14 let nemám sebemenší důvod ji měnit.

Bohužel paní doktorka léčila moji matku průběžně dva roky antibiotiky na záněty močového měchýře či ledvin, které doposud v životě nikdy neměla. Za celou dobu ji neposlala nikam na sono či ultrazvuk atd. Po dvou letech zjistili až v nemocnici, že se nejedná o záněty, ale nádor v ledvině. Tu ji pak operovali, ale bohužel ty dva roky neléčení udělali své a měsíc po operaci již byly metastáze a chemoterapii už stihla pouze jednou, neboť to šlo velice rychle ...... Když to doktoři slyšeli, jak ji dva roky léčila, nevěřícně kroutili hlavou, bohužel maminku mi to nevrátí. Takový lékař, jako je pani doktorka, nemá tam co dělat !

Paní doktorku můžu doporučit ve všech směrech. Je to sice dost svérázný člověk, z jejího pohledu občas nevím, co si myslet, ale v lékařské praxi si nemůžu stěžovat. Vždy pomohla, mohla jsem přijít kdykoli. Po telefonu také moc ochotná.
A sestřička? Naprosto úžasný a chápající člověk.. Palec nahoru ! Doporučuji !

Přešel jsem k paní doktorce relativně nedávno (3 roky) a vždy když jsem lékaře potřeboval byla k dispozici a zcela kompetentní. K tomu navíc vstřícné jednání a zcela jasný zájem mi pomoci. Stejně tak zdr. sestra.

Pani doktorka je zcela nekompetentni. Od 1.3.2014 do ted nebyla schopne napsat lekarskou zpravu pro ČSSZ. Taktez neumi vypsat formular pro zamestnavatele pri OČR. V lednu dokonce !odmitla! navstivit moji nemocnou a imobilni babicku (ktera je dnes jiz bohuzel po smrti) u ni doma. Absolutne neochotna, nekomunikativni. Vymlouva se na nesmysly typu: Toto nemohu napsat...pritom to nebyla pravda a prakticky lekar tu pomucku napsat mohl, nebo tohle nemuzu napsat protoze vase pojistovna ma jiny ciselnik-opet nesmysl ciselniky maji pojistovny stejne atd....

Pani doktorka je mila, ale s nazorem na sestru naprosto souhlas. Domnivam se, ze tohle take vypovida o profesionalni kvalite doktora a to, ze si umi vybirat personal. Rozhodne je dulezite citit se v ordinaci prijemne a uvolnene, a to vzhledem k chovani sestry i k jinym pacientum nelze. Reminiscence 80. let je urcite vhodnym primerem.

Paní doktorka je velmi svědomitá, nic nepodcení, v klidu a v pohodě vás vyslechne. Mám k ní plnou důvěru.. sestrička byla trochu svérázná, ale nebylo to tak hrozné.. Už je tam nová, mimořádně milá a usměvavá..

Paní doktorka má neutrální přístup ke svým pacientům. Nicméně je lepší, se na ní s pomocí nespoléhat. Ovšem její zdravotní sestra se chová naprosto neomluvitelně. Je nepříjemná, nekomunikuje, o tom, že se ani nedokáže představit do telefonu, ani nemluvím, arogantní a člověk má pocit, že jí vlastně obtěžuji tím, že vůbec voláte,...Kouř z cigaret je cítit vždy, když člověk vkročí do ordinace. Já svou praktickou lékařku rozhodně měním, neboť naštěstí žijeme v době, kdy si svého praktického lékaře můžeme svobodně vybrat!!!

Naprosta spokojenost, vzdy se clovek muze rozumne domluvit, doktorka je prijemna