Hana Šípová, dermatolog Dobřichovice
Dermatolog MUDr.

Hana Šípová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 4 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi příjemná, profesionální paní doktorka. Chodím k ní již dlouho s oběma dcerami. Naprostá spokojenost !!!!!

• 12 listopadu 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Souhlasím s názorem, že paní doktorka určuje diagnozy přes oblečení. U nás to bylo stejné, diagnoza a následná léčba špatná. Naštěstí už jsem našla kvalitní náhradu...

• 4 listopadu 2011

Hodnocení: Dobrý

Myslím, že tato lékařka patří ve svém oboru mezi ty, na které se můžete spolehnout /co se týče botoxu, tak to opravdu nemohu posoudit/. Měla pro mě ale něco navíc, a to pochopení a povzbuzení, protože před sebou viděla vyčerpaného člověka a nekopla do něj, jako by to mělo tendenci udělat ve svém nezájmu mnoho jiných. Důvěra je u mě stejně tak důležitá jako schopnosti onoho lékaře. Tady to máme 1+1. Dostačující.

• 18 ledna 2011

Hodnocení: Velmi slabý

u paní doktorky jsem podstoupila botoxové ošetření za 4000kč,bohužel efekt to žádný nemělo.V minulosti jsem už taková ošetření měla,takže vím,jaký by výsledek měl být.Že se něco nepovede se stává,že s Vámi ale lékař po té nechce vůbec mluvit,postavit se tomu čelem,nechce se ani podívat na svoji"práci" a popřípadě ji opravit, je opravdu velice neprofesionální a neslušné.Cítím se podvedena a rozhodně paní doktorku v problematice kosmetické dermatologie nikomu NEDOPORUČUJI.

• 14 ledna 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Za píchnutí botoxu jsem zaplatila 3000,- a efekt naprosto nulový. Když jsem chtěla nápravu, paní doktorka mi řekla, že mi nemůže pomoct.

• 29 října 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je nejen profesionál v oboru, ale i výborný diagnostik! dokáže diagnostikovat nemoc pouhým pohledem na rozdrbanou kůži z metru a půl přes rukáv mikyny aniž by mikynu odhrnula, nebo kůži prozkoumala z blízka!

• 13 srpna 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

výborná! Vždycky mě vyslechla a když něco nepomohlo, hned se jala hledání nového řešení. Doporučuji!

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění