Hana Šípová, dermatolog Dobřichovice
Dermatolog MUDr.

Hana Šípová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 30 května 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka mi se vším vždy pomohla a můj problém vždy zmizel. Nedávala mi zbytečně kortikoidy, kterými vše řeší většina kožařů. Dokázala vyřešit i fleky na kůži ze kterých se následně stávaly mokvavé krátery prostupující pomalu až ke kosti...jiná kožařka mi to vždy jen přelepila...aby to mohlo mokvat dál...Paní doktorka Šípová tento problém vyřešila rychle a nezůstaly ani žádné jizvy. Vždy byla příjemná a brala pacienty i bez předchozího objednání.

• 4 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi příjemná, profesionální paní doktorka. Chodím k ní již dlouho s oběma dcerami. Naprostá spokojenost !!!!!

• 12 listopadu 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Souhlasím s názorem, že paní doktorka určuje diagnozy přes oblečení. U nás to bylo stejné, diagnoza a následná léčba špatná. Naštěstí už jsem našla kvalitní náhradu...

• 4 listopadu 2011

Hodnocení: Dobrý

Myslím, že tato lékařka patří ve svém oboru mezi ty, na které se můžete spolehnout /co se týče botoxu, tak to opravdu nemohu posoudit/. Měla pro mě ale něco navíc, a to pochopení a povzbuzení, protože před sebou viděla vyčerpaného člověka a nekopla do něj, jako by to mělo tendenci udělat ve svém nezájmu mnoho jiných. Důvěra je u mě stejně tak důležitá jako schopnosti onoho lékaře. Tady to máme 1+1. Dostačující.

• 18 ledna 2011

Hodnocení: Velmi slabý

u paní doktorky jsem podstoupila botoxové ošetření za 4000kč,bohužel efekt to žádný nemělo.V minulosti jsem už taková ošetření měla,takže vím,jaký by výsledek měl být.Že se něco nepovede se stává,že s Vámi ale lékař po té nechce vůbec mluvit,postavit se tomu čelem,nechce se ani podívat na svoji"práci" a popřípadě ji opravit, je opravdu velice neprofesionální a neslušné.Cítím se podvedena a rozhodně paní doktorku v problematice kosmetické dermatologie nikomu NEDOPORUČUJI.

• 14 ledna 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Za píchnutí botoxu jsem zaplatila 3000,- a efekt naprosto nulový. Když jsem chtěla nápravu, paní doktorka mi řekla, že mi nemůže pomoct.

• 29 října 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je nejen profesionál v oboru, ale i výborný diagnostik! dokáže diagnostikovat nemoc pouhým pohledem na rozdrbanou kůži z metru a půl přes rukáv mikyny aniž by mikynu odhrnula, nebo kůži prozkoumala z blízka!

• 13 srpna 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

výborná! Vždycky mě vyslechla a když něco nepomohlo, hned se jala hledání nového řešení. Doporučuji!

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění