MUDr.

• so 28.3
  • Edita Formánková

pediatr

• Pediatrie, Žukovského 887/4, Praha
    Vyborna pani doktorka s milym lidskym pristupem k detem i dospelym. Vse vysvetli,peclive zkontroluje a s vlidnym usmevem uklidni kazde dite. Vrele dop...
          • 14:00
          • 14:20
          • 14:40
          • 17:00
          • 17:20
          • 17:40
            • 12:20

Žádný volný termín v kalendáři.

• Jindřich Pohl

pediatr, plicní lékař

• Praktický lékař pro děti a dorost, Ke Kurtům 383, Praha
              Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní. K panu doktorovi docházíme s malou dcerou již od miminka a jsem naprosto spokojená. Pomůže a poradí i po ...

Další dostupný termín středa

• 12:30
              • 13:00
                          • 12:30
                          • 13:00

Přidat názor
                        • velmi dobrý

K paní doktorce chodím několik let, ja milá, příjemná, vždy mi poradí, vyslechne a děti jí mají rády

doporučuji!

• velmi dobrý

Paní doktorku mohu jen doporučit, moc milá a vštříčná. Je k ní dobrá dostupnost a nikdy nás ještě neodbyla s tím, že nám nic není, i když to byla třeba banalita, snaží se nic nepřehlédnout. Děti se jí nebojí.

• velmi dobrý

Paní doktorka všechno trpělivě vysvětlí, a výborně vychází s malými pacienty. Péče o ně mi přijde velmi dobrá!!

• velmi dobrý

S paní doktorkou mám velmi dobré a dlouholeté zkušenosti, mí synové byli rovněž jejími pacienty od narození. Připojuji se k názoru, že je pečlivá a vstřícná, s laskavým přístupem k dětem. Měla jsem k ní naprostou důvěru.

• velmi dobrý

K paní doktorce chodí obě moje děti od narození a už doporučení, která jsem na ni kdysi před narozením staršího dostala, byly vynikající. Paní doktorka je velmi vstřícná a hlavně pečlivá, nezanedbá žádný detail. Je příjemné, že se i zpětně ptá, jak nám lék vyhovoval a dělá si tak vlastní názor z praxe. Vždycky nám ve všem vyšla vstříc a jsem s ní tak spokojená, že za ní dojíždíme i po odstěhování z lokality.

• velmi slabý

doktorka neschopná, kromě anginy snad nic nepozná a ani se o to moc nesnaží, hrůza

• velmi dobrý

Výborná paní doktorka, nic nezanedbá. Necpe do dítěte hned antibiotika, snaží se vždy o co nejúčinnější terapii.

• slabý

Bohužel taky nejsem moc spokojená, o co si neřeknete, to není, nejvíc jí zajímá, jak dítě mluví už v 10.měsících.Kdybychom měli jiného lékaře, půjdem pryč.

• dobrý

Doporucuju. Za 2 r. byli jsme spokojeny...

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři

Lékař, ke kterému se můžete objednat online