MUDr.

Objednat se

Další lékaři

Přidat názor
  • velmi dobrý

K paní doktorce chodím několik let, ja milá, příjemná, vždy mi poradí, vyslechne a děti jí mají rády

doporučuji!

• velmi dobrý

Paní doktorku mohu jen doporučit, moc milá a vštříčná. Je k ní dobrá dostupnost a nikdy nás ještě neodbyla s tím, že nám nic není, i když to byla třeba banalita, snaží se nic nepřehlédnout. Děti se jí nebojí.

• velmi dobrý

Paní doktorka všechno trpělivě vysvětlí, a výborně vychází s malými pacienty. Péče o ně mi přijde velmi dobrá!!

• velmi dobrý

S paní doktorkou mám velmi dobré a dlouholeté zkušenosti, mí synové byli rovněž jejími pacienty od narození. Připojuji se k názoru, že je pečlivá a vstřícná, s laskavým přístupem k dětem. Měla jsem k ní naprostou důvěru.

• velmi dobrý

K paní doktorce chodí obě moje děti od narození a už doporučení, která jsem na ni kdysi před narozením staršího dostala, byly vynikající. Paní doktorka je velmi vstřícná a hlavně pečlivá, nezanedbá žádný detail. Je příjemné, že se i zpětně ptá, jak nám lék vyhovoval a dělá si tak vlastní názor z praxe. Vždycky nám ve všem vyšla vstříc a jsem s ní tak spokojená, že za ní dojíždíme i po odstěhování z lokality.

• velmi slabý

doktorka neschopná, kromě anginy snad nic nepozná a ani se o to moc nesnaží, hrůza

• velmi dobrý

Výborná paní doktorka, nic nezanedbá. Necpe do dítěte hned antibiotika, snaží se vždy o co nejúčinnější terapii.

• slabý

Bohužel taky nejsem moc spokojená, o co si neřeknete, to není, nejvíc jí zajímá, jak dítě mluví už v 10.měsících.Kdybychom měli jiného lékaře, půjdem pryč.

• dobrý

Doporucuju. Za 2 r. byli jsme spokojeny...

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Karel Kopecký - pediatr, Vladimíra Švábová - pediatr, Eva Hrdličková - pediatr, Lenka Vepřeková - pediatr, Alice Mužná - pediatr, Jitka Komínová - pediatr, Radim Brabec - pediatr, Markéta Churáčková - pediatr, David Lorenčík - pediatr, Vladimír Gregor - pediatr, Petra Keslová - pediatr, Marie Podojilová - pediatr, Zuzana Smičková - pediatr, Viera Šťovíčková - pediatr, Jitka Šnajdrová - pediatr, Aleš Vícha - pediatr, Aleš Kmínek - pediatr, Vladimíra Břízová - pediatr, Květoslav Novák - pediatr, Eva Hrubá - pediatr
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jindřich Pohl

pediatr,  plicní lékař