Hana Seidlová, pediatr Praha
Pediatr MUDr.

Hana Seidlová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 28 února 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce chodím několik let, ja milá, příjemná, vždy mi poradí, vyslechne a děti jí mají rády

• 25 října 2010

doporučuji!

• 28 srpna 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorku mohu jen doporučit, moc milá a vštříčná. Je k ní dobrá dostupnost a nikdy nás ještě neodbyla s tím, že nám nic není, i když to byla třeba banalita, snaží se nic nepřehlédnout. Děti se jí nebojí.

• 31 března 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka všechno trpělivě vysvětlí, a výborně vychází s malými pacienty. Péče o ně mi přijde velmi dobrá!!

• 23 února 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

S paní doktorkou mám velmi dobré a dlouholeté zkušenosti, mí synové byli rovněž jejími pacienty od narození. Připojuji se k názoru, že je pečlivá a vstřícná, s laskavým přístupem k dětem. Měla jsem k ní naprostou důvěru.

• 15 ledna 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce chodí obě moje děti od narození a už doporučení, která jsem na ni kdysi před narozením staršího dostala, byly vynikající. Paní doktorka je velmi vstřícná a hlavně pečlivá, nezanedbá žádný detail. Je příjemné, že se i zpětně ptá, jak nám lék vyhovoval a dělá si tak vlastní názor z praxe. Vždycky nám ve všem vyšla vstříc a jsem s ní tak spokojená, že za ní dojíždíme i po odstěhování z lokality.

• 24 srpna 2009

Hodnocení: Velmi slabý

doktorka neschopná, kromě anginy snad nic nepozná a ani se o to moc nesnaží, hrůza

• 16 července 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborná paní doktorka, nic nezanedbá. Necpe do dítěte hned antibiotika, snaží se vždy o co nejúčinnější terapii.

• 20 dubna 2009

Hodnocení: Slabý

Bohužel taky nejsem moc spokojená, o co si neřeknete, to není, nejvíc jí zajímá, jak dítě mluví už v 10.měsících.Kdybychom měli jiného lékaře, půjdem pryč.

• 4 března 2009

Hodnocení: Dobrý

Doporucuju. Za 2 r. byli jsme spokojeny...

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění