MUDr.

U Jezera 2047
    15500, Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Praktický lékař pro děti a dorost

Seydlerova 2451
    15500, Praha, pražský

Přidat názor
  • velmi dobrý

K paní doktorce chodím několik let, ja milá, příjemná, vždy mi poradí, vyslechne a děti jí mají rády

doporučuji!

• velmi dobrý

Paní doktorku mohu jen doporučit, moc milá a vštříčná. Je k ní dobrá dostupnost a nikdy nás ještě neodbyla s tím, že nám nic není, i když to byla třeba banalita, snaží se nic nepřehlédnout. Děti se jí nebojí.

• velmi dobrý

Paní doktorka všechno trpělivě vysvětlí, a výborně vychází s malými pacienty. Péče o ně mi přijde velmi dobrá!!

• velmi dobrý

S paní doktorkou mám velmi dobré a dlouholeté zkušenosti, mí synové byli rovněž jejími pacienty od narození. Připojuji se k názoru, že je pečlivá a vstřícná, s laskavým přístupem k dětem. Měla jsem k ní naprostou důvěru.

• velmi dobrý

K paní doktorce chodí obě moje děti od narození a už doporučení, která jsem na ni kdysi před narozením staršího dostala, byly vynikající. Paní doktorka je velmi vstřícná a hlavně pečlivá, nezanedbá žádný detail. Je příjemné, že se i zpětně ptá, jak nám lék vyhovoval a dělá si tak vlastní názor z praxe. Vždycky nám ve všem vyšla vstříc a jsem s ní tak spokojená, že za ní dojíždíme i po odstěhování z lokality.

• velmi slabý

doktorka neschopná, kromě anginy snad nic nepozná a ani se o to moc nesnaží, hrůza

• velmi dobrý

Výborná paní doktorka, nic nezanedbá. Necpe do dítěte hned antibiotika, snaží se vždy o co nejúčinnější terapii.

• slabý

Bohužel taky nejsem moc spokojená, o co si neřeknete, to není, nejvíc jí zajímá, jak dítě mluví už v 10.měsících.Kdybychom měli jiného lékaře, půjdem pryč.

• dobrý

Doporucuju. Za 2 r. byli jsme spokojeny...

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.