Ordinace PL pro dospělé
Kojetická 1021, Neratovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Byla jsem nucena díky arogatnimu přístupu a chování paní doktorky a to ne bohužel jednou si najít jiného praktického lékaře.Odmitla mě převzít do péče po operaci se slovy ;že ona za muj zdravotní stav nemůže a ať si jdu ke specialistům.Je neochotná arogatni a neprofesionální.Mela by své prace okamžitě zanechat ;když se neumi slušně chovat k pacientům.Lituji ty ;kteří nadále u ní zůstávají.

Dnes jsem paní doktorku navštívil. Vzhledem ke skutečnosti, že má lékařka má dovolenou a ona byla zastupující lékař. Šel jsem jen pro recept na léky na tlak. Ihned po vstupu mi bylo oznámeno, že léky jsem si měl zajistit před prázdninami vzhledem k tomu, že jsou dovolené,(nikdy mi nikdo takovou info. nedal a ani nikde písemná zmínka) snažil jsem se tedy slušně omluvit ale bohužel nanic. Lékařka znechuceně položila otázku co tedy beu. V tu chvíli jsem si vzhledem k překvapivému přístupu na název léků opravdu nevzpoměl.Odpověď lékařky byla: "tak co tedy chcete když ani nevíte jaké berete léky!" Jako zastupující lékař má jistě přístup ke kartotéce mé lékařky, leč pro kartu kde je název léků nikdo nezašel! Pouze mi bylo sděleno ať si to jedu zjistit domů. Jsem momentálně bytem v praze takže věc ne zcela možná. Zaráží mne toto odbití a to vzhledem k tomu že mne lékařka nic neposkytla ač věděla, že mi léky do návratu mé lékařky stačit nebudou. Co na plat znovu tam opravdu nepojedu a kazit si nálatu s takovou osobou mi za to nestojí raději budu bez léků!!! Lituju její stálé pacienty pokud i k nim má takový přístup!!!

Souhlasím z jedním příspěvkem ohledně šílené čekací doby. Ale jinak velice dobrá lékařka. Příjemná, profesionálka. Když neví, tak pošle k odborníkovi. Což je dobře.

Paní doktorka je velmi pečlivá, vždy si mé problémy pečlivě vyslechla a poradila, případně poslala k odbornému lékaři. Od té doby, co má ordinančí hodiny pro objednané a neobjednané se i zlepšily čekací lhůty.

K paní doktorce chodím málokdy, nebývám často nemocná, ale mám s ní velmi dobrou zkušenost. Ke mně byla vždy vstřícná, hodně se vyptávala a skutečně s každou maličkostí raději odeslala ke specialistovi - tak, jak bych od praktického lékaře čekala.
Jeden z mých kamarádů jí vděčí za svůj život, kdy až v dospělosti díky drobnému podezření jej odeslala na odborné vyšetření a během několika dnů šel na operaci. Měl vrozenou srdeční vadu a nikdo z dosavadních lékařů nic nepoznal, ani nepojal podezření.
Za sebe můžu vyjádřit dík za její práci.

Paní Šárová to má čistě jen jako výdělek. Má karty, za ty bere peníze a pokud člověk "v dobrém" chce pomoci (snaží se popsat pocit, místo) , aby se lépe určila diagnóza apod. tak je hne za nepřítele. Čekcí doby jsou nekonečné a když mi bylo opravdu hodně špatně, musel jsem si brát dovolenou, jelikož razítko, ni neschopenku jsem nedostal. Naštěstí k ní usím jen cca 1 za rok, ale i to mi stačí. Hned jak to půjde, měním lékaře.

Tak se přidávám k pacientům, kteří mají špatnou zkušenost. Nemám chřipku, tudíž se musím objednat, na objednaný termín dorazím a paní dr. na návštěvě - 1 hod. 45 min čekání. V případě, že jsem tam s chřipkou, angínou atd. - klidně vezme na půl hodiny dealera léků, pak mi ve finále řekne, že je spousta léků v lékárně, proč si to neléčím sama (v době pandemie ptačí chřipky).
Nechodím k ní často, ale teď jsem šla kvůli občasným bolestem břicha a řekla jsem si o komplexní vyšetření, ona mi to odmítla udělat, že kdo to kdy viděl aby jí pacienti diktovali, co má dělat. Neposlala mně ani na chirurgii na UZ nebo RTG žaludku. Paní dr. podotkla, že se moc sleduju a že prý je to od stresu, dlouhé zimy a nervů, že na jaře se to stává. Mám mít klidový režim a hodně pít bilinné čaje. Tak posuďte sami.

Jsem naprosto spokojen.

Měl jsem tu čest poznat paní doktorku Šárovou. Své pacienty ignoruje a záměrně zesměšňuje. S horším a laickým přístupem jsem se ještě nikdy nesetkal.
Paní doktorce doporučuji vyšetření na psychiatrii kde ji jistě zařídí odebrání lékařského diplomu, který jistě získala omylem.

Paní doktorka je pečlivá, ochotná, ale velmi náladová. I když si myslí, že to není na ni poznat, tak to hodně pacientů pozná. Někdy je jako sluníčko, ale jindy jako podrážděná kočka. Přesto si myslím, že v Neratovicích patří mezi ty lepší lékaře a proto bych ji doporučil.