Pani doktorka je velice pozorna a nikdy nic nepodcenuje. Mohu jen doporucut! Mozna se stane,ze ma nekdy ma spatnou naladu nebo neni prlis osobni, ale to je bohuzel negativni dopad prace s lidma. Ma vysoce profesionalni pristup, snazi se hledat puvod problemu a nejlepsi reseni. Nikdy nic nepodcenuje a v pripade podezreni posle k odbornikovi. Nebo taky nedava antibiotika jenom tak u kazde navstevy s bolesti v krku. Jsem u ni asi 5 let a nemam spatnou zkusenost.

Také mám pocit, že jsem paní doktorce něco udělala a to skoro nic nepotřebuji a vidí mě tak 1 do roka ( možná to je ten problém). Při poslední návštěvě, kdy jsem potřebovala předoperační vyšetření byla na mě velice nepříjemná až jsem to nevydržele a zeptala se, co jsem jí provedla. Aniž by se na mě podívala mi odsekla, že má před dovolenou a je toho moc. Mimochodem, malokdy se člověku podívá do obličeje. Většinou kouká do počítače a na člověka nekoukne. Jinak myslím, že jako lékař nic nepodcení a raději Vás pošle na všechna možná vyšetření.

také patřím k těm, kteří chodí k paní doktorce již přes deset let a musím říct, že mi vždy pomohla a děkuji za její lidskost! odešla jsem z její ordinace jen z důvodu mého stěhování - chvíli jsem navštěvovala středisko "Moje Ambulance" na Nových Butovicích. Zde jsem jsem za nedlouho zjistila, že mi chybí osobní přístup paní doktorky Šámalové, která kdykoliv mi něco bylo, se tím opravdu zabývala...narozdíl od pásového ošetřovíní zde. V Mojí Ambulanci se lékaři střídali a vždy jsem musela znovu a znovu informovat ordinujícího o celé mé zdravotní kartě, což považuji za zásadní neschopnot. Znovu jsem tedy u paní doktorky Šámalové a jsem spokojená. v čekárně si ráda počkám. :)
Michaela Rysová

S postupem času začínají různé obtíže více dotírat na chátrající tělo a tedy jsem nucen vyhledávat stále častěji různá specializovaná pracoviště. Bohužel jsem teprve nyní zjistil, proč musím jezdit přes celou Prahu, od "čerta" k "ďáblu" a v posledním případě dokonce i za Prahu. V ordinaci vždy dostanete přesné instrukce, jak a kam se máte objednat, kam si máte dojet. A to je právě kámen úrazu. Mám nyní jasně potvrzené z onoho specializovaného pracoviště, co jsem dříve jen tušil. Oni jsou samozřejmě i jiní a možná i lepší specializovaní doktoři, kteří jsou navíc třeba daleko blíže a tedy dostupnější, ale tam kam vás posílají, to bývali kolegové, nebo se různě znají a samozřejmě si "předávají" takto pacienty. Toto jednání, považuji za velmi neprofesionální a nedůstojné pro jinak vcelku ochotnou a na první pohled velmi pečlivou paní doktorku. Doporučená specializovaná pracoviště již budu samozřejmě vyhledávat sám a zvažuji odchod k jinému praktickému lékaři.

Chodím k paní doktorce s celou rodinou již více než 20 let. Vždy byla velmi ochotná a vstřícná a nikdy nic nezanedbala. Ordinační dobu dodržuje, asi jako jediná z praktických lékařů v Kartouzské.

K paní doktorce Šámalové chodím od doby, kdy jsem přestoupila od svého dětského lékaře, už tomu bude 10 let. Za celou tu dobu nemám jedinou špatnou zkušenost a jsem s ní velice spokojená - jako celá má rodina, která k ní chodí. Mrzí mě, že tomu tak není u všech pacientů.
Pokaždé je velice milá, ochotná a vstřícná vůči starším lidem. Před několika lety jsem jela jako au-pair do Anglie a potřebovala vyplnit relativně obsáhlý a dlouhý dotazník týkající se mého zdraví. Vzala si celou mou zdravotní dokumentaci domů a ve svém volném čase se tím "prokousala" a dvoustránkový dotazník mi vyplnila aniž by to poté chtěla zaplatit! Její přístup je úžasný a vřele jí všem doporučuji.

Paní doktorka má bohužel dvojí metr na pacienty. Oblíbence bez zdravotních potíží nechá v neschopnosti i několik týdnů i měsíců, pacienty, kteří jí nejsou sympatičtí, ač potíže mají, pošle s klidným svědomím do práce i za tu cenu, že přechodí zápal plic. S paní doktorkou mám já i mé blízké okolí pouze špatné zkušenosti. Co by praktického lékaře ji nedoporučuji. Sama jsem od ní odešla a vůbec toho nelituji.

Mám s paní doktorkou velmi dobrou zkušenost. Nikdy nic nezanedbala.

Velmi milá paní doktorka, příjemná a ochotná. Její sestřička je super.
Můžu doporučit.

Pokud nevíte, co Vám je a jaký lék na to chcete, tak tam snad raději ani nechoďte.