Praktický lékař pro dospělé
U Dvou srpů 2, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Pani doktorka je pecliva a vzdy mi pomohla a ty blbci co pisou ze je spatna a neochotna tak pak nerozumi medicine .Jsem rada ze ji mam i sestricku. Dekuji ze mi pomahate a vzdy vyslechne te. Luka. Niko

Když jsem si tady přečetl některé příspěvky, mám pocit že už skoro 10 let chodím k jiné paní doktorce. Paní doktorka je velmi příjemná stejně jako její sympatická sestřička. Když jsem u ní byl prvně a to mi bylo 28 let, tak si z mé karty od dřívější paní doktorky všimla, že jsem ještě na střední škole propásl nějaké očkování a sama mi ho operativně zařídila. Časté záněty průdušek, které jsem v té době měl vyřešila tím, že mne odeslala k výborné paní doktorce Janouškové (bohužel již odešla do důchodu) na alergologii a ještě lepší paní doktorce Zatloukalové na plicní. Obě odbornice, díky kterým mne už řadu let sejme zánět průdušek tak jednou do roka. Před měsícem a půl mne sejmula zlá žaludeční a střevní chřipka, ze které jsem se nemohl dostat. Paní doktorka trvala na výtěru, aby vyloučila salmonelu nebo něco podobného, a prášky, které mi předepsala mne daly dohromady do pěti dní, když před tím mi nezabralo nic víc než dva týdny. Na své osobě jsem poznal, že nemá problémy s tím pacienta doporučit ke specialistovi nebo poslat výtěr na vyšetření. Jen ta čekárna by občas mohla být prázdnější, ale chápu že dobrá paní doktorka se těší značné oblibě.

vždy naprostá spokojenost, velmi milý a profesionální přístup k pacientům

Odborně slabá. Stalo se mi třikrát, že mi stanovila chybnou diagnózu a tedy i nevhodný postup léčby. Pacientovi naslouchá čistě formálně, nazamyslí se nad souvislostmi a obtěžuje ji vysvětlit nemoc. Možná proto, že nic moc neví. Nerada posílá na krev a na odborné vyšetření. Pracuje prostě v duchu dřívější doby a čeká, že tak přežije do důchodu. Její ordinaci drží nad vodou skvělá sestřička Eliška.

Byl jsem u paní doktorky opakovaně, chodím k ní už asi 15 let. Celá naše rodina je s ní spokojena a ty velké hanlivé články považujeme za nesmysl a jakousi pomstu ? Vždycky nám pomohla, léčba vždy zabrala, žádný problém, a prosím nejsme žádní důchodci - viz níže ten kverulant/ , co si chodí pro léky. Děkujeme a nenechte se odradit od těch protivů. Pavel H.

Velmi sympatická, na vysoké odborné úrovni, ochotná a vstřícná. Doporučuji.

I já musím tuto paní doktorku nedoporučit, protože mi nikdy nijak zvlášť nepomohla, naopak jsem měla pocit, že spíše obtěžuji. Po posledních 2 návštěvách, kdy mi řekla že mám slabou virózu, jsem nakonec skončila v nemocnici na infekčním oddělení se spálovou angínou a následním měsícem léčby s totálně oslabenou imunitou. Již několikrát se mi také stalo, že mi jiný odborný lékař diagnostikoval nemoc s údivem, že si toho můj praktický lékař nevšiml. Dále také si nepamatuji, že by mi kdy udělala nějaké krevní vyšetření, natož výtěr z krku.
Jediné pozitivní na této lékařce vidím její velmi příjemnou a úslužnou sestřičku!

bohužel nerad, ale musím napsat jedno velmi špatné hodnocení na tak velmi oblíbenou doktorku (snad jenom u důchodců), který potřebují recept a ne identifikovat nemoc.
doktorka je velmi nedbalá a lehkovážná.
celkem jsem byl u ní dvakrát, po prvé mi nepomohla vůbec nijak a poslala mě bez jakéhokoliv odběru a vyšetření se 40°C domů před velikonoci domů se slovi, jestli mi po velikonocích bude hůř, ať hned přijdu (cca po 5 dnech. nikdy mi nebylo hůř než tehdy.)
Tenkrát jsem si sliboval, že to byla moje poslední návštěva, ale lenost je hrozná věc a jiného doktora jsem si nesehnal.
druhá moje nynější nemoc vypadala přes kopírák stejně, s tím že kdyby mi bylo hůře, ať přijdu, tak jsem bez jakých koliv odběrů s nepořízenou jel opět domů.
zhruba po 10 dnech neustálích teptot jsem se rozjel na pohotovost do motola a po všech vyšetřeních jsem se od doktora (celkově 14 dní) dozvěděl, že mám mononuklózu, která při špatné léčbě končí cirhósou jater na kterou umřel před rokem můj otec v 64 letech.
za tento kousek doktorce moc děkuji a až se po těch měsících vyléčím, budu hledat někde jinde a ne zkracovat doktorce čekání na důchod.
moc rád bych se i podepsal ale nechci přidělat starosti setře se kterou se moc dobře znám.

Skvělá lékařka, příjemný člověk, vstřícná, pečlivá, ochotná, skvělá je i její sestra.

uz k ni chodim par let (a cela moje rodina az na manzelku, ktera jedina po par navstevach utekla) a po kazde navsteve si slibuji, ze priste uz k ni nepujdu (ale jenost je hrozna). v cekarne stravite vzdy spoustu casu, asi abyste mohli shlednout vsechny reklamy v televizi (ktera ma byt informacni medium o zdravi pro pacienty, ale dozvite se i ktera firma by vam mela udelat tepelnou izolaci na dum), prestoze pred vami neni vic nez 2-3 lidi (vyjimka) nekdy i proto, ze prijde jiz zminovany zastupce farmaceutivcke firmy. drtiva vetsina jeji klientely jsou babicky a dedeckove, ktere si chodi stale pro totez, predevsim si popovidat a vzit recept na stejne prasky, coz dost zdrzuje a hlavne moc nepotesi, kdyz sedite s teplotou v cekarne. o jeji odbornosti se vyjadrovat nebudu, nemam na to kvalifikaci, ale ze mne na prvni vysetreni jinam (ORL) poslala asi po 7. stejne diagnoze (behem dvou let) asi o necem svedci. peclivosti zrovna neoplyva, na co si nestezujete, to nevysetri. prijdete-li, ze vas boli v krku, koukne se do krku, ale ze by si poslechla jestli nahodou nemate neco na plicich, to jedine, kdyz si stezujete na kasel. informace o svem zdravotnim stavu jsem od ni take nikdy nedostal, vetsinou se dozvim, ze mam zase tu "svou chrobu" - jeji slova. pokud chodite ke dvoum srpum, jdete radsi o patro vys k doktoru Farovi.