Ordinace praktického lékaře
Chlumova 21/206, Praha

Pokaždé hodiny v čekárně, ale paní doktorka se snaží pomoci jak může. Stejně tak sestřička velmi schopná.

Paní doktorku navštěvuji někdy od r. 1991. Vždy velmi příjemně, ochotně a kvalifikovaně posoudila můj zdravotní stav a léčila. Nezanedbáním prevence včas odhalila skrytý problém, který hrozil přerůst únosné meze. Na rozdíl od ostatních názorů zde uvedených musím vysoko pozitivně hodnotit i její sestřičku.
Škoda, že svou ordinaci předává mladšímu kolegovi...

K paní doktorce chodím velmi ráda. Je ochotná,hodná a hlavně pečlivá.

Paní doktorka je nespolehlivá a její sestra je velmi schopná, ale zato je často nepříjemná,. Chápu, že jejich profese není žádný med a leckdy to mají s pacienty těžké. To je však neomlouvá. Každý pacient má nárok na slušné zacházení a měl by přicházet k lékaři s důvěrou a ne se strachem. A lékař by zas měl držet slovo a nedopustit, aby svou roztržitostí připravoval pacienty o čas, o peníze a o nervy.

k paní doktorce chodím od 18let,bývám často nemocná,žlučník,srdíčko atd..paní doktorka mě vždy mile přivítá a je opravdu laskavá,napíše různá vyšetření a nic u mě nikdy nezanedbala,vždy mě pohladí po duši když jí vidím,ve všem mi poradí,sestřička už je taková,nikdy snad nebyla jiná a i za paní dr.Javorské,ale za tu dobu jsem si už zvykla,jak ona ke mě tak já k ní.

Všem doporučuji

- arogantní sestra
- doktorka předepsala bez větších diskuzí (oznámila jen "je to tam" ani nesdělila zda-li se jedná o angínu) manželce, která byla v 7mém měsící těhotenství širokospektré antibiotika, která posléze lékárník manželce nedoporučil, v příbalovém letáku totiž bylo těhotenství uvedeno jako kontraindikace, tím přišla lékařka o naši důvěru

Příjemná, pečlivá, vstřícná, komunikativní.

velmi erudovaná lékařka,rozumí medicině na 110%,rozsáhlé zkušenosti s dětmi i dospělými
jak po teoretické tak i praktické stránce,krásné jednání s lidmi,posílá i ke specialistům
p.p.

Paní doktorka na správném místě,jsem vždy spokojen s návštěvou u této lékařky.
Vždy dobře poradí a pomůže.Sestra je sice od rány,ale mě to neuráží,sám jsem byl svědkem
toho jak asi 20 min.vysvětlovala neúnavně stále dokolečka cosi nějaké pacientce,aniž by byla nějak zvyšovala hlas nebo byla hrubá,naopak.Všem tuto ordinaci doporučuji.