Dentální hygiena
Zlín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

2004 - 2008 Střední zdravotnická škola Ostrava, obor Zubní technik
2009-2010 Lingua, jazyková škola, Pomaturitní studium anglického jazyka
...

• dentální hygiena

Umístění: Dentální hygiena Jiný

Profesionální přístup, milá hygienistka a velice příjemně strávený čas v zubařském křesle. Doporučuji. MV

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Mikešová je velmi příjemná . Ač chodím k zubaři nerad, dala se ta hodina vydržet a navíc jsem se dozvěděl spoustu užitečných věcí:)

Příjemnější návštěvu "lékaře" jsem ještě nezažila. Říká se, že sezení u zubaře jsou děsivá, ale to vše vám slečna Hanka vyvrátí. Vše jasně vysvětlila a ještě jsme si krásně popovídaly. Těším se na další kontrolní návštěvu. J.S.

Bezbolestný zákrok, profesionální přístup, edukativní návšteva, lidský přístup a ještě je to kočka! Škoda že se nedá na hygienu chodit častěji :)

Paní Mikešová mi vyléčila zánět dásní. Je skvělá! Doporučuji. Je opravdu příjemná. lidská a sympatická.
Chmelinová

Paní Mikešová je velice příjemná a hlavně - citlivá. U ní nic nebolí. Zároveň je velmi vtipná a ochotná. Co se týče samotného zákroku - výsledek je vždy perfektní. Doporučuji. Bára.