MUDr. Hana Kučerová

Palackého 68, Moravský Krumlov

Ordinace praktického zubního lékaře
Spojařů 1252, Strakonice

Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře Jiný

Jelikož mne můj běžný zubař nabyl ochoten včas ošetřit potom, co mi našel kaz a řekl mi, že na vyvrtání kazu má čas až za 5 měsíců, navštívila jsem ordinaci paní doktorky Kučerové během ordinacích hodin její zubní pohotovosti s velkými bolestmi. Hned jak jsem vkročila do dveří a pozdravila paní doktorku, byla jsem osočena, proč k ní chodím s "respiračním onemocněním." (Jsem si vědoma toho, že k zubaři nemůžete chodit s takovým onemocněním.) Když jsem se jí zeptala, co má na mysli, tak mi odpověděla, že "přece slyší, jak jí tu chraptím a smrkám." Snažila jsem se jí vysvětlit, že mám prostě přirozeně chraplavý hlas a že nemocná nejsem. Paní doktorka na to odvětila, že to přeci nemůžu vědět, jestli jsem nebo nejsem nemocná a že takto můžu nakazit všechny v ordinaci a v čekárně. Když jsem jí řekla, že si tohoto všeho jsem vědoma, ale že jsem k ní do ordinace šla s tím, že nemocná nejsem - což jsem skutečně nebyla, jelikož jeden z mých rodičů je doktor a sám se pak divil, jak se paní doktorka chovala, protože nechápal, z jakého důvodu měla paní doktorka podezření, že bych mohla být nemocná (podle něho jsem žádné známky onemocnění neměla). Poté mi řekla, že tedy udělá výjimku a ošetří mě (i přes mou "nemoc"). V tu chvíli jsem si stále myslela, že mám na zubu pouze kaz. Paní doktorka se mi na zub podívala a neřekla nic o tom, co vlastně bude dělat, řekla jen "chcete anestezii?" Zeptala jsem se jí, zda by mi ji doporučila (protože předtím mi vrtali kaz jen jednou). Když mi řekla, že to je přece na mě, tak jsem řekla, že tedy asi anestezii nepotřebuji, jelikož minulé vrtání kazu nebylo tak hrozné.. Každopádně pak přišla ta největší bolest, kterou jsem v životě zažila. Během zákroku, kdy mi kvůli bolesti tekly slzy z očí, mi paní doktorka ještě stále připomínala, že jsem měla nejdříve zavolat, když jsem nemocná - i to samozřejmě vím, ale jak mě mohlo napadnout, že mám zavolat, když nemocná nejsem??? Až po zákroku mi paní doktorka oznámila, že to nebyl pouze kaz, ale zánět zubního nervu (což jsem se zpětně dověděla, že to věděla již před zákrokem a mohla mě tudíž o tom informovat ve spojení s anestezií). 2 hvězdičky dávám z toho důvodu, že i přes velmi špatnou komunikaci a přístup paní doktorky se mi tedy pomoci dostalo, ale zážitek to pro mne byl skutečně nepříjemný, možná až otřesný.

MUDr. Hana Kučerová

Je líto,že jste měla tak nepříjemný zážitek,ale rozhodně to nebylo v mojí ordinaci.Pohotovost nesloužím,ale pokud pacienta bolí zub,tak chápu,že se to nedá vydržet a na ošetření musí přijít, i když má/nemá respirační potíže .A bez anestézie zánět nervu neošetřuji….

Umístění: Poliklinika Spořilov, Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou neuvěřitelně laskavé a profesionálalní. K paní doktorce chodím už cca 10 let a jsem neskutečně vděčná za to, jaké jsou. Každá návštěva byla bezbolestná, vřelá, důstojná, hrazena pojišťovnou nebo (a to pouze v připadě plomby) s minimálními doplatky. I teď v době epidemie mi daly termín do dvou dnů, aniž by ve mě vyvolaly pocit komplikací, provinění či zavázanosti. Dvě úžasné profesionalky, které nasadily laťku vysoko a dávají člověku naději, že existuji lidé a instituce, které přistupují ke klientům s empatií, vstřícností a nepodmíněnou až samozřejmou ochotou pomoci. Vždy. Nikdy není nic problém. Nevídané!

Umístění: Poliklinika Spořilov, Jiný

K pani doktorce chodim od detstvi a nyni k ni chodi i muj syn. Je velmi pecliva,setrne osetruje a vse vysvetli. Injekci od ni jsem nikdy ani necitila. Jsou se sestrickou moc fajn tym.

Umístění: Poliklinika Spořilov, Prevence, vyšetření

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé - věcné, milé, pečlivé. I přesto, že mé dítko předvedlo v ordinaci výstup hodný tygra usurijského včetně kousání paní doktorky tak to obě skvěle ustály a vtipně okomentovaly. Také péče o mé zuby je pečlivá a poté, co jsem zažila dříve i v zařízeních tzv. exkluzivních, bych neměnila. Jsem velice spokojená a neměnila bych.

výborná zubní doktorka, rozumí a umí, k ní chodit je paráda

Paní doktorka Hana Kučerová je příjemná, velmi pečlivá, snaží se poradit a nedělá zbytečné zákroky.

Velice schopná a pečlivá zubařka s krásnou sestřičkou :)

Paní doktorka Kučerová je velice pečlivá, pozorná, milá, ochotná,skvěle řeší problémy neboť chrup svých pacientů bere jako svou vizitku.
Je fajn a jsem ráda, že je tak mladá a bude tu snáma hodně dooooooooho.
Iva

Paní doktorka Kučerová, je velice pečlivá, pozorná,milá, ochtná, skvěle řeší problémy,nedělá z Vás jen dalšího pacienta, ale člověka co trpí.
Je prostě fajn a jsem ráda, že je tak mladá a bude tu s náma hodně dloooooouho.
Iva

Paní doktorka Kučerová Hana.
Jedná se o lékaře na svém místě,je ochotná a pečlivá.
Chodíme k ní já i moje manželka,vždy se setkáme z úsměvem a ochotou,jak od ní i od sestřičky.
Takového lékaře doporučuji každému.
Děkujeme
Jana a Josef Taliánovi Strakonice