Ordinace PL pro děti a dorost
Rejskovo náměstí 62, Kutná Hora

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Moc milá a pečlivá paní doktorka i sestřička, příjemné vystupování. Děti ji maji rády, dobře vybavená ordinace.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Skvělá paní doktorka i sestřička, má krásný přístup k dětem, hezkou ordinaci s hračkami a vždy milá a pozitivní...Nemohu vynachválit více :)

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost kontrola stavu

Vynikající, milá, pečlivá paní doktorka i sestřička. Děti jsou u ni spokojené. Nemám co vytknout. Vždy objedná na čas, nečekáme nikdy dlouho.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Chodíme k paní doktorce rok a za nás supr .Příjemná ochotná a velmi hezké chování k dětem.Vždy skvělé poradila .A sestřička taky supr přístup.za nas TOP

Jsem maximálně spokojená! V dnešní době najít takového doktora pro děti je zázrak. Určitě paní doktorku všem doporučuji. Mám dvě děti, dceru 4 roky, syna 1 rok. Jsou neustále nemocní. Lékaře jsme změnili už 3x. Od té doby co chodíme k paní doktroce se vše hnulo k lepšímu. Je moc ochotná a děti ji mají rády!

Super lékařka, jsme 100% spokojeni, děkujeme. Kéž by takových bylo víc.

Paní dokotrka má v péči mé dva syny a jsem s ní velice spokojená. Nejen, že má k dětem velmi milý a vlídný přístup, ale vyšetření vždy prováděla velmi pečlivě. Těším se, až se vrátíme ze zahraničí, že k ní budem opět docházet pravidelně:)

K paní doktorce chodím od roku 1996, dosud jsem s ní neměla žádné problémy, což se v posledním roce změnilo. Paní doktorka začala být arogantní, neochotná, nepříjemná a taktéž sestra která se v průběhu roku změnila. Zvažuji po všech letech odchod.

Je velmi milá a vstřícná, neustále má dobrou náladu, k dětem se chová mile a přívětivě. Ještě se mi nestalo, aby určila špatnou diagnozu.

V dnešní době se jedná o velice nevděčné zaměstnání a musím říct že paní doktorka má velice odborný přístup s velkou zodpovědností a děti z ní nikdy nemají strach.