Praktický lékař pro dospělé
Na plese 13/232, Letovice

Ř

Mudr. Kratochvílová je lékařka na svém místě. Má mnohaletou praxi a s ní souvisí její přístup k pacientovi. Především hledá příčinu. Tuto dámu jako lékařku znám více než 30 let a mám s ní skvělé zkušenosti. Kéž by naše zdravotnictví mělo více takových lékařů.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka, je ta nejlepší z nejlepších, dlouho jsem se trápila a neveděla kudy kam, ale paní doktorka mě po pár týdnech výlečila. Před tím nikdo nemohl přijít na to co mi je, jediná paní doktorka věděla co má dělat. Její vysoká profesionalita a lidský přístup, ji povyšuje nad všechny lékaře v okolí.

Profesionální přístup, je to opravdová lékařka. Lidská, příjemná, důsledná, trpělivá a pečlivá.. Jediné co mi vadí je, že nevím ke komu přejít až odejde do důchodu..

Dík její důslednosti byla včas odhalena těžká nemoc u manžela. A to ji moc chválili i na Žlutém kopci, že tak dokonalé předoperační vyšetření nemívají ani od internistů. Příjemná, ochotná a hlavně na svém místě. Jsme rádi, že ji máme jako rodinnou lékařku

Vstřícná,příjemná,profesionální přístup-neměnil bych,možná trochu delší čekání na vyšetření,ale to je kvůli tomu,že prohlídne důkladně pacoše a neléčí pohledem ode dveří!

Naše paní doktorka je naše rodinná lékařka a nikdy bychom jiného lékaře nezvolili.Vždy a v každé situaci a v kterékoliv době pomohla buď radou nebo osobně. Chytrá,milá,obětavá a ještě neskonale šikovná umělecky,hraje nádherně na varhany a klavír......děkujeme za vše a kloubok dolů se před Vámi.

Dobrý den všem , myslím, že tato paní doktorka je velmi dobrá . Sleduje trendy v lékařství . Má lidský přístup . Samozřejmě by bylo co zlepšovat co se ordinace týče , ale toto už si musí každý vyřešit sám :-) Jsem spokojen !

Nejlepší lékařka, skvělé vybavení ordinace, příjemná atmosféra. Všem vřele doporučuji.....

Velký dík a více takových pečlivých lékařů a odborníků na slovo vzatých!

nejlepsi doktor v letovicich-velmi dobre rozumi tomu co dela a umi poradit.