MUDr. Klimešová Hana
Jankovcova 788/16, Praha

Mohu jen doporučit. Byla milá, ochotná a velmi pečlivá. Také se strašně mile chová k dětem a má opravdu profesionální přístup.

Paní ortodontistku Hanku Klimešovou, jsem navštívila po doporučení mé paní zubařky..Musím říct, že jsem byla opravdu moc mile překvapena,jaký měla paní doktorka kladný přístup.. Byla moc milá a velice profesionální..Během konzultace na všechny mé otázky,některé i nervozitou opakující se, mi odpověděla bez problémů a s klidem.. Nezávazně mi navrhla několik možností řešení mého problému.. Byla jsem s její návštěvou velice spokojena,odcházela jsem s pocitem, že nepatří k těm lékařům, kteří se snaží vnutit pacientovi to nejdražší, ale to co je pro něj nejlepší..Nestává se mi to často, spíše vůbec, ale při odchodu jsem zcela spontánně paní doktorce řekla, že se budu těšit na další mou návštěvu u ní a to už pro mě něco znamená.. Bez váhání doporučuji na 100% :)