Ordinace PL pro dospělé
Mezilesí 609/87, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

MUDr. Hana Juklová je vynikající lékařka. Vždy je ochotná, poradí a pomůže. Je také otevřená novým metodám a technologiím, ať už jde o léčbu nebo vybavení. Na plánované návštěvy se lze objednat, čas schůzek platí.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je skvělá a velice pečlivá, stejně tak sestřička. Empatie, snaha pomoci, vždy příjemné jednání.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Jsem u paní dr. Juklove již od roku 2001,paní doktorka je vždy vstricna, usměvavá, vždy pomůže a vysvětlí, léčbu, léky, ačkoliv jsem se přestěhovala, taky Praha 9 praktickou lékařů bych neměnila. Patří ji můj velký dík, za celá léta.

Paní doktorka je naprosto výborná, milá, vždy pomlže, poradí, zařídí, pošle. Jsme rádi, že k ní mlžeme s manželem chodit,

Velice milá a ochotná paní doktorka. Pacientům vychází vždy vstříc, snaží se najít vždy nejšetrnější řešení daného zdravotního problému.

Často jsem se stěhovala,takže jsem měla více obvodních lékařů,takže mohu porovnávat.Dr.Juklová je neuvěřitelně vstřícná,ochotná a má vědomosti a o mém zdravotním problému mi dokázala hodně povědět a pomoci mi. Opravdu se pacientům věnuje a neodbývá je, má na člověka velice zklidňující psychický vliv a to nemocní lidé opravdu potřebují.Všichni lékaři takový bohužel nejsou.

Skvělá doktorka.Opravdu lidem pomáhá a nic u ní není problém.Vždy odcházím spokojená.akaomunikuje s pacientem.Je prostě perfektní.

Velice příjemná paní doktorka, dle mého názoru o pacienty opravdu dbá, má velmi příjemný, lidský přístup. Vřele doporučuji!

Skvela lekarka s lidskym pristupem ke svym pacientum. Neskutecne mila a prijemna, vstricna, ochotna vse vysvetlit. Pokud je treba, posle na vsemozna vysetreni, aby se potvrdil ci vyvratil mozny problem, o sve pacienty skutecne dba. Nemohu nez doporucit, naprosta spokojenost.

jsem s ní velmi spokojená :o)