Odbor. lékař neurologie a děts.neurol.
8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odbor. lékař neurologie a děts.neurol.

S pani doktorkou jsme spokojeni,pekny pristup k detem.Sestricka taky hodna.Usmevava sestra i pani doktorka.

lékař tady má být proto aby vám pomohl a né proto aby vám ublížil, paní doktorka je pro mne velmi špatný dětský neurochirurg a proto pokud potřebujete neurochirurga z jakéhokoliv důvodu pro své miminko či batole raději jeďte do jiného města.. :-( je mi to líto, ale za mě rozhodně ne...

V září mi bude 19, už se nemůžu dočkat,až budu moct přestoupit k pani Mudr.Kaďerové!!! V roce 2013 jsem v autobuse ztratila vědomí. Na 10min jsem viděla jen bíle a neslyšela jsem. Následně jsem se snažila vystoupit a vypadla jsem ze dveří. Šla jsem na EEG tam mi řekli,že je vše v normě, že je to vedrem.. Letos jsem začala řešit to, že mám výpadky paměti. Když jsem si domluvila sraz s mou maminkou, nevěděla jsem ani že jsme si volaly, natoš že jsme byly někde domluvene. Pani doktorka mi řekla, že je to pubertou a že se mi jen nechce učit. Nakonec jsem ji donutila mě poslala na MRT. Když jsem si v úterý přišla pro výsledek vyjekla na mě, že jsem v pořádku a že pokud bude EEG vyšetření ok je to spíše na psychologa. Výsledek se dovím zítra. Ale je mi jasné, že bude -podle ní- negativní. Dle mého názoru by spíše ona měla zajít někam na vyšetření!! Poklep kladívkem a říct že je vše v normě?? Zcela arogantní přístup?? Cela Mudr. Bučková

S Paní doktorkou jsem spokojen, nezažil jsem že by se chovala arogantně jak se tady píše. Je vždy milá :)

Paní doktorka má pravděpodobně pacienty jen proto, že ve FM je jako dětský neurolog jediná. (jiného jsem nenašla)
Někoho tak arogantního jsem dlouho nezažila. Dětská lékařka by se měla k dětem chovat alespoň trochu mile, ale když jsem tam se synem (2 měsíce) jen na něj koukala a hýbala s ním bez jediného slova jako s nějakým předmětem. Následně jsem se dozvěděla, že vlastně všechno dělám špatně a syn tedy potřebuje úplně jiné zacházení, jinak se bude mít následky. Přitom na každké poradně nás naše paní doktorka chválí a malý nemá žádný problém. Má se jednat jen o prevenci, protože se narodil o asi 3 týdny dříve.
Sestra taky moc milá a ochotná není.
Raději se synem jedu mimo město k jiné doktorce.

Mam mentalne postizenou sestru,ktera je u pani Buckove uz asi 20let!Takze doufam pani Martino Squerzi,ze muj nazor budete brat ;) Lekarka se nam celou dobu zdala dobra,ale to jen z duvodu,ze sestre doposud nic vazneho nebylo! Diagnostikovala ji epilepsii po a nasadila ji leky,ktere sestra poctive bere! Zachvaty se ji opet zacly objevovat,ale silnejsi! V pondeli moje sestra chytla zachvat (o kterem se ani nevi,jestli byl epileticky,ale doktorka ji na to leci),ktery trval 45min.,hospitalizovali ji a po par hodinach ji poslali domu bez jakehokoliv vysetreni(to nam pani doktorka Buckova rekla,ze maji v nemocnici malo posteli(!!! Mamka na druhy den jela k pani dotorce Buckove,ta ji jen proklepala kladivkem a rekla,ze je v poradku a obvinila mou matku,ze nedodrzuje lecbu,coz mi i jako lajkovi neprijde spravne! V krvi leky ma,takze si myslim,ze neni co resit! Nacez ze zachvatu prestala i chodit a ve ctvrtek chytla sestra dalsi ctyri zachvaty,znovu ji hospitalizovali a konecne zacli neco delat,ale pani doktorka Buckova (aby kryla svuj zadek) rekla,ze nedodrzujem lecbu a podle toho se k ni i arogantne v nemocnici chovali!!! Sestra je v nemocnici uz treti den a nic ji nemuzou najit (dokonce ani epilepticke telisko v hlave)!!!! Ale pani doktorka buckova,i kdyz ji mamka leky (ktere jsou jen na predpis neurologa) donesla leky az do ordinace a ona,i kdyz je videla,rekla,ze to proste neni mozne (pritom ji je sama predepsala a rekla,ze ji jich predepise vic,ze od letosniho roku maji byt totiz drazsi)!!! Neni schopna se postavit k zodpovednosti a uznat svou chybu a aby toho nebylo malo,tak na nas zavolala jeste socialku!!! Jestli si to tedka cte,coz doufam,ze jo a i kdyby ne,reknu ji to klidne i z oci do oci,tak at si uvedomi,ze ve zdravotnictvi nema co delat a to co predvedla si libit nenechame a budeme to resit!!! Za svuj nazor se nestydim!!! Me jmeno je Martina Korbašová a pokud timhle pomuzu,budu jen rada!!! Lidi jestli sv deti milujete,tak jedte do Poruby a ne k pani doktorce BUČKOVÉ!!!!

Já mám s paní doktorkou dobré zkušenosti. Nemohu si na ní ztěžovat. Paní doktorka se ke mě chovala velice hezky vždycky a pomohla mi. Doposud jsem s léčbou paní doktorky spokojena. Chápu že každý má jiný názor, a jiné zkušenosti ale já zůstávám u kladného hodnocení :-).

Ze začátku fajn, ale teď k ní chodím druhým rokem a dostala mě tím, že mé tetanické problémy jsou způsobené nedostatkem pohybu a že bych měla pár kil shodit, přičemž já mám se svými 165cm 49kilo. Tohle mi jako profesionální přístup nepřipadá.

arogantní

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená.L.K