Praktický lékař pro dospělé
Mrštíkova 1a/2452, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Bohužel potvrzuji, co psala pacientka níže přede mnou.
Paní doktorka Březinová bývala skvělá lékařka, laskavá a empatická žena. Netuším, co jí vedlo k tomu, že ordinaci prodala, převedla pod firmu Patinet1.
Od té doby je to tragédie. Už jen to aby se člověk nějakým způsobem domohl kontaktu s živým člověkem a ne systémem a záznamníky, je téměř nadlidský úkol. Tato ordinace už naprosto není pro staré lidi, kteří potřebují pomoci, protože ti už se dovnitř naprosto neprokopou. Systém střídání se lékařů je neprůhledný a nepochopitelný. Aeskulapova přísaha je timto zcela opomijena! Pacient je jen kolečkem a nikoliv živým člověkem v daném soukolí a je úplně jedno, kdo ho vyšetří. Zatímco všude ve světě se otevírá cesta komplexní medicíně, kdy lékař zná svého pacienta dlouhodobě a vnímá ho kontinuálně, v systému Patinet1 je hodně velký krok zpátky ve všech směrech.
Odcházím k jakémukoliv normálnímu obvodnimi lekari

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Otřesné zkušenosti.
Bohužel to je naprostá katastrofa. Lékaři a sestřičky se zde střídají jako na běžícím pásu, jste odeslání na odběry jedním lékařem, mezitím Vás vyšetří jiný lékař, po odběrech zjistíte, že lékař, který Vás odeslal zde již nepracuje. Jsou zde zcela jiní lékaři a sestra, která nerozumí česky a pro jistotu tedy nezvedá telefony.
Nedovolal jsem se 30x neustále automat, že jsou zaneprázdněni, ať použiji nějaký systém.
Pokud je záležitost akutní, ať voláme 155.
Starší lidé, kteří ani nemají internet, jsou odsouzeni na pohotovosti, pokud např, si chtějí zavolat a poradit se (při nemoci), zda mohou přijít. Smůla. Přednostně (tedy POUZE, když dovolat se nedá) jsou odbaveni (dle automatického hlasu) pacienti, kteří to umí s tím systémem.
Napsali jsme 3 emaily s dotazem na výsledky. Bez odezvy.
Již hledáme jiného praktického lékaře, JEDNOHO, který nás bude znát, připomene si poslední návštěvu z PC.
Nedoporučuji Patinet1.- jehož je paní Mudr. Březinová součástí.

C

byl jsem nespokojen původně jen s neinformovsností její sestry nadále však svou sestru kryla a ani se nestyděla přiznat že ona sama je také neinformovaná a také, že zákrok který požaduji je přes její limit s pojišťovnou, takže mě může objednat až za měsíc což při mých vážných problémech považuji za výrazné pochybení lékaře. Vrací naše zdravotnictví před listopad 1989. takže nevím jak může mít tolik kladných hodnocení, ale to, že je to vždy anonymní hodnocení, leč pozitivní, je velice zvláštní a kdoví jestli pravdivé. Takže vřele NEdoporučuji.

MUDr. Březinové a její ordinaci dávám jedničku.

Paní doktorka Březinová je jednoznačně tou nejlepší doktorkou, kterou jsem kdy potkal - navíc je i nesmírně milá a vstřícná. Nikdy jsem netušil, že mě budou návštevy lékaře natolik těšit. Za to jsem Vám, paní doktorko, velmi vděčný!

S paní doktorkou jsem spokojen, příjemná a rozumí svému oboru.

K paní doktorce chodím již osm let. Definoval bych jí jako velmi pečlivou. Když je potřba, vždy mě odešle na odborné vyšetřní či udělá krevní testy.
Velmi přijemné a lidské vystupování k pacientům. Velice si paní doktorky vážím.
Vše co očekávám od své obvodní lékařky do puntíku spňuje. Sama měla velmi vážné zdravotní problémy - tak jsem rád , že jí máme v ordinaci v plné formě.

nejlepší praktická lékařka v celé ČR

Je velice schopná, rozumí pacientovi i nemocem, nedává přehnaně drahé léky a rychle nemocného vyléčí.

S paní doktorkou Březinovou nemám žádné problémy, vždy naordinovala dobře prášky, odhadla nemoc člověka a napsala doporučení. Můžu doporučit.

P.K.