Hamdanieh Imad, gynekolog Olomouc

Hamdanieh Imad

Požádejte o spuštění kalendáře
  • 23 září 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Dobrý den, čekám svoje první miminko a chodím k panu doktorovi velmi ráda. Všechno důkladně vysvětlí je ohleduplný a milí. Jsem velmi spokojená je to nejlepší gynekolog kterého znám. Jenom doporučuju!

• 20 února 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Dobrý den dámy. Myslím si že nikdo není dokonaly, ale pán doktor dle mně je moc šikovný, hodný a vždy ochotný pomoct. To že někomu nevyhovuje, neznamená že je špatny doktor.

• 1 prosince 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Dobrý den, s pane doktorem jsem nadmíru spokojená. Chodím k němu už od 15 let a vždy byl vstřícný, příjemný a ochotný. Navíc mi pomohl i ve vážných zdravotních komplikacích. Proto se ho musím zastat. Pokud někomu nevyhovuje tak ať k němu nechodí, ale nepíše tu takové bludy a narážky na národnost. Ordinace je vždy čistá a upravená. Vřele doporučuji.

• 7 července 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Dobrý den!Každy jsme jiný a každému vyhovuje něco jiného.Jsem taky cizinka a taky jsem měla trochu obavy z toho že doktor není žena)).Ale kolik jsem zažíla gynekologů pan Hamdanieh je opravdu šetrný a pokážde kdy o něčem pochyboval vždy posilal mě na krev, vyšetření panve ultrazvukem je na běžnem pořádku(malokdo s doktorů to dělá!).Teď jsem měla cystu (tak mimochodem po uživaní antikoncepce)- vylečil.Nemohů si stěžovat!Moje tchyně k nemu chodí už vic než 10 let a taky je spokojena!

• 21 června 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Pana doktora znám již 15 let. Je to jeden z nejlepších odborníků v zemi.Já osobně jsem s ním byla vždy spokojena.Vždy mi pomohl a byl velmi profesionální. Kristina R.

• 16 června 2011

Hodnocení: Slabý

Při poslední návštěvě, kterou jsem absolvovala jsem šla za panem doktorem s problémem, usadil mě, zeptal se mě co beru za prášky, na jakou dobu, vyjel recept a rozloučil se se mnou. Musela jsem ho upozornit, že jsem přišla s problémem, ani mě nevyšetřil dal mi prášky a nashledanou, měním doktora a doufám, že mi po třech letech už někdo konečně řekne co mi je, rozhodně nedoporučuji pokud nechcete zanedbat své zdraví

• 26 ledna 2011

Hodnocení: Slabý

POZOR,p.doktor předepisuje pacientkám léky, které nikdy nedostanou, pokud k němu chodíte jednou ročně nebo dost málo, zkontrolujte si svůj výpis plateb lékařům u pojišťovny!!! Po Vaší návštěvě je najednou čepán lék, který Vám při návštěvě nenapsal!

• 30 června 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu doktorovi chodím už více než 20 let. Má velmi profesionální, korektní chování. Jsem velmi spokojena. Vždy léčí nad rámec svých povinností, je ochotný a vstřícný. Musím říct, že se mi naopak stalo, oproti předchozím příspěvkům, že pravdu neměli renomovaní lékaři z fakultní nemocnice, ale diagnózu určil správně on.

• 18 května 2010

Hodnocení: Slabý

Tento pan doktor je zřejmě velice milý a ochotný, ale velmi špatný diagnostik. MOžná, že pacientky, které jsou spokojené s jeho chováním a přístupem budou nemile překvapeny, až nastane nějaký problém... Rozhodně nedoporučuji ženám, kterým záleží na dobrém zdraví.

• 2 prosince 2009

Hodnocení: Dobrý

K tomuto lékaři chodím už 13 let a u něj jsem si prošla i celým těhotenstvím.... Výhoda pro mě je, že se nemusím objednávat, je milý a má v ordinaci moderní vybavení (ultrazvuk). Když měl dovolenou a já v těhotenství začala krvácet, volala jsem doktorce, která ho zastupovala a zjistila jsem, že ne všichni gynekologové mají v dnešní době v ordinaci ultrazvuk (takže jsem musela jet do fakultní nemocnice...). Sestřička je taky velmi milá.... Zatím jsem s tímto lékařem žádný problém neměla...

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění