Gynekologická ambulance
Tyršova 331, Jičín

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Extrémně náladový, neempatický, vyšetření od něj bolí.

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Pan doktor je dobrej,jen když není žádný problém. Mě poslal do nemocnice na chirurgii,po gyn.vyšetření,že mám na 99% slepé střevo. Na sále mě otevřeli a museli přivolat k operaci gynekologa,byl tam obrovský gyn.zánět. Který pan doktor,léčil 2měsíce před tím,jen čípkama na týden. Stížnost,že mám výtoky,silné bolesti při menstruaci,že už rok nemůžeme otěhotnět,nebral na vědomí. Dal mi čípky,žádná kontrola nic a že mám dorazit na prevenci za rok. Nedoporučuji! Na mě pan Gregor působí laxně a neprofesionálně.

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Fantastický lékař, člověk i odborník... byla by chyba chválit jen pana doktora, kterého si nesmírně vážím...musím pochválit i sestřičku... jsou skvělej tým... jsem nesmírně vděčná, že je v Jičíně máme :)

S panem doktorem mám zatím skoro kladné zkušenosti. Akorát jednou se špatně vyspal a vynadal mi, že jsem si s sebou vzala dítě. Klukovi tehdy bylo 6 týdnů a byl plně kojen po 2 hodinách a v čekárně jsem ty hodiny strávila 3. Prý sestra nemá čas hlídat děti. Kromě toho s ním mám dobré zkušenosti. Třeba to je tím, že nemám žádné zdravotní problémy.

Pan doktor Gregor je výborný gynekolog, už k němu chodím 17 let. Je to milý a příjemný člověk. Věřím mu ve všem, můžu s ním mluvit otevřeně o všem, díky němu máme dvě zdravé děti, teď čekáme třetí dítě, díky němu jsem těhotenství dobře snášela (dvojčata) a není tomu jinak ani teď - při druhém těhotenství. Dělal mi dvě operace (před osmi lety), jinému lékaři v Jičíně bych se nesvěřila, u něho mám jistotu, že odvede práci na jedničku. Mám k němu velkou důvěru. Jsem ráda, že má soukromou ordinaci a že k němu můžu chodit. Když chodím na pravidelné kontroly, tak se tam i těším, protože vím, že mi pomůže, že vždycky najde to správné řešení, takových lékařů jako je pan doktor Gregor by mělo být víc..

Velmi dobrý

Dříve jsem měla hodně problémů a byla s lékaři nespokojená, tak jsem přestoupila k panu doktorovi Gregorovi a vzala rovnou i mamčinu kartu, protože mě okouzlil... a nejen svým empatickým přístupem, ale právě tím, že se snažil řešit problém a byl pečlivý! Chodím k němu několik let a musím ho jen chválit... a dámy, které tu hodnotíte vztahy na oddělení - podle mě jsou sestry jen naštvané, že ho nesbalily samy a závidí jeho ženě....

Bohužel pan doktor se asi hodně změnil, nebo mu možná popularita mezi ženami stoupla do hlavy, ale když se vyskytne problém, nepomůže vám. Možná Vás uchlácholí slovy typu ,,to se srovná´, to se stává velmi často, či jste jediná, nikdo jiný tento problém nemá..."mě a mé tělísko, které mi prostě asi nesedí a tak krvácím už hodně dlouho, léčí horm.tabletkama, byť mám problém s játry. Jsem asi pitomá, že u něj zůstávám, kvalitní sex jsem díky tomu neměla už téměř rok a přítel má chuť mu jednu ubalit a kvůli krvácení mám neustále problémy s mykózama, nehledě na to, že každý den musím nosit minimálně vložku nebo tampon. Celkem mě to mrzí, vím, že praxi v nemocnici má a tak by mohl pomoci. A protože znám více lidí, kteří k němu chodí, mohu porovnávat a musím konstatovat, že má sice lidský přístup, ale to je tak celý. Můžu jenom doufat, že si to uvědomí a změní se, protože jenom lidským přístupem zdraví a život nezachrání.

Musím souhlasit s názory, které tu píší ostatní pacientky. Milý, usměvavý, vstřícný, příjemný, vše podrobně vysvětlí, jedná lidsky... ovšem do chvíle, než se objeví problém nebo dokonce něco pokazí. V té chvíli se chová arogantně, komunikuje uštěpačně, stroze až formálně, úsměv z jeho tváře je pryč, neochotný vyslechnout názor ženy.
Jedna žena řekla o panu doktorovi Gregorovi: "Ví co žena chce slyšet, ale neumí jí naslouchat".
Takže vy spokojené pacientky pana doktora Gregora, které byste za něj byly ochotné strčit ruku do ohně, talk jako já dříve, buďte rády, že ve Vašem případě chybu neuděl, protože nemusíte zažívat sklamání a roztpčení z tohoto lékaře.

je to užasny člověk