Masarykova 62, Plzeň

Pani doktorka,je nejlepsi jakou sem poznala.Je strasne lidska jeji vykon jako zubarky je proste nej.....je opravdu rychla a vykon vzdy super dlouhodube.Sestricka take super zenskaDekuji.Pastorekova

Paní doktorka je opravdu jedna z nejlepších. Velmi příjemná a profesionální. Navíc u ní v čekárně se opravdu nečeká.

super

Se svým chrupem jsem prošla pár zubařů a díky jejich přístupu jsem se bála do zubní ordinace vůbec vstoupit. Pak jsem se přestěhovala do Plzně a potřebovala jsem se k nějakému stomatologovi přepsat. MUDr. Vaňková byla jediná, která mě vzala. Bála jsem se, jaká bude, když brala nové pacienty, zatímco ostatní měli plno. Ukázalo se, že to byla jedna z nejlepších náhod, jaká se mi přihodila. Paní doktorka je skvělá, empatická, usměvavá. Zbytečně pacienta netrápí a nemučí. Když objedná na určitou hodinu, platí to. Dala mi do pořádku zuby, nikdy nenadávala ani se nemračila jako někteří jiní doktoři. Sestřička je taky moc milá a ochotná. Poprvé v životě se nebojím jít k zubaři. Díky, paní doktorko!

Perfektní přístup, výborné jednání, a světe div se, nikdy jsem nečekal v čekárně déle jak 10 minut !!! Termíny prostě platí.

Vynikající doktorka. Všem vřele doporučuji!

Strašně hodná, a šikovná paní doktorka, jsem ráda, že jí mám :-)))

V pětapadesáti letech jsem po špatných zkušenostech s jinými zubními lékaři (dívali se do huby ale neviděli zubní kámen nebo kaz protože ještě nebolel) zakotvil u MUDr. Gabriely Vaňkové. Dndes jen lituji, že jsem zubaře jejího formátu mepoznal alespoň před dvaceti lety.

úplně nej doktorka, zlaté ručičky, díky ní se nebojím zubařů...a sestřička je také moc hodná :-)

Nejlepší stomatoložka co znám s bezvadnou sestřičkou.