Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Paní doktorku navštěvuji s oběma dcerami již několik let a jako zdravotník mohu s čistým svédomím říci, že lepšího lékaře a sestřičku bychom hledaly těžko. NIc nepodcení, jedná rozvážně a pragmaticky a umí to skvěle s dětmi. Naše děti tam chodí rády a já jsem klidná, že je o ně dobře postaráno. Dékuji za to.

MUDr. Gabriela Hrubešová

velmi si vážím vaši reakce, děkuji. Hrubešová

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Paní doktorka je nejlepší, máme ji se synem moc rádi. Je hodná, chápavá, nic nezanedbá, raději pošle ke specialistovi, aby měla jistotu. Vždy se tu cítíme se synem příjemně. Je trpělivá vůči dětem i rodičům. Neměnila bych v žádném případě ❤️

MUDr. Gabriela Hrubešová

Vážená paní Kamenová, velmi děkuji za milé hodnocení, moc si vážím vašich slov. Přeji celé vaší rodině pevné zdraví, ať se vám daří.
Hrubešová

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Nejlepší dětská doktorka!!!! Chodili sme k ní 5 let nikdy nic nezanedbala, vždy pečlivá a vstřícná. Z důvodu stěhování musíme změnit MUDr. Je mi moc líto že není takových doktorů víc. Vshem doporučuji!!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Chodíme k ní už přes 3 roky od narození syna, a nikdy nebyl problém. Vždy vyslechla a pomohla. I přes časté návštěvy kvůli virózám. I s brzy narozeným druhým synem k ní budu chodit ráda a nechám si vždy ohledně zdraví detí poradit.
Tománková

K paní doktorce chodíme od narození dcery tedy skoro 2 roky. Paní doktorka je vždy příjemná, milá, vše vysvětlí. Nic nevnucuje. V případě podezření, raději odešle ihned ke specialistovi (žádné, to je normální, to přejde, z toho vyroste...) Vyhovuje mi i možnost konzultace i přes mail.

W

Absolutní spokojenost. Doktora jsem měnila,protože jsem nebyla přesvědčena o odbornosti předchozího Dr. Paní doktorka mě mile překvapila nejenom přístupem a prostředím ordinace, ale hlavně svoji odborností. Několik problémů mi pomohla vyřešit. Je vidět,že sleduje novinky v oboru a používá moderní a účinné metody řešení problému.

Maximální nadšení. Po zoufalých zkušenostech s předchozím pediatrem jsme vděčni, že naše dcera může využívat péče této ordinace - s odborným přístupem k nemocnému. Obě dámy jsou vstřícné, vlídné, ochotné zodpovědět jakoukoliv otázku, ale hlavně s prioritní orientací na dětského pacienta (mohlo by se zdát, že od pediatra nelze očekávat nic jiného, bohužel naše předchozí zkušenost byla opravdu neveselá). Ordinaci MUDr. Hrubešové navštěvujeme už téměř rok a stále jsme ve fázi úlevného nadšení. Rádi vřele doporučujeme!

Lepší paní doktorku a sestřičku jsme si pro naši dceru nemohli přát, obě jsou velice pečlivé. Vždy nám se vším ochotně poradí, pomůže. Vše vysvětlí a trpělivě zodpovídají naše otázky. Ordinace s čekárnou jsou velmi pěkně zařízené a líbí se mi i oddělené sezení pro zdravé a nemocné pacienty. Tímto děkuji paní doktorce i sestřičce za skvělou péči. :)

K paní doktorce jsme s dítětem zavítali náhodou, když zastupovala naší stávající paní doktorku. Velmi mile mne překvapilo, jak pečlivě a ochotně se nám věnovala, podrobně dítě vyšetřila a byla opravdu velmi milá. Podrobně nám vysvětlila možný další vývoj situace a všechny dotazy srozumitelně zodpověděla. Velká spokojenost!

Pani doktorka je velmi mila a prijemna. S detmi moc umi. Dcerka se u ni vubec nebala a to je to veliky stydlin. Sestricka ma stale usmev na tvari. Prostredi krasne, ciste a plne hracek. Vsem moc doporucuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

obracím se na Vás ohledně pomalejšího přibírání miminka na váze.
Porodní váha 3180g, při propuštění 2860g, ve 14dnech 3004g, ve 27 dnech 3158g.
Dcera je plně kojená. V ordinaci jsme nakojili 50g (z obou prsou). Použitých plenek za den je dostatek.
Jím hodně, kojící čaj piju. Dcera se kojí, jak si řekne, přes den často a z obou prsou, v noci jednou za 2-3 hodiny,
ale krátce a z jednoho (tvrdě u toho usne, víc v noci prostě nechce).
S manželem jsme oba drobní, já měla svého času také lehce podváhu, aniž bych chtěla.
Do poradny jsme teď zvaní často (několikrát do týdne), ale to neustálé převažování nás jen stresuje.
Bylo mi doporučeno odstříkat a nabídnout jí tuto dávku večer. Ale to bych musela odstříkat patrně v noci,
kdy je tam mléko, které nevypije. Mohu zkusit pořídit odsávačku (ručně to jde pomalu a v noci bych se ráda vyspala).
Co byste nám poradili? Nechci, abychom skončili na umělé výživě. Děkujeme za radu.

doporučuji vám řídit se radami vaší PLDD, která nejlépe zná vaše miminko. Jinak množství mléka na den by mělo být 150ml/kg/den rozděleno do 8-10dávek. Pokud takového množství mléka nenakojíte, pak vždy po kojení odstříkejte el. odsávačkou a můžete dodat po příštím kojení, ev. lze dodat umělou výživu chybějící do požadované dávky mléka. Např. na 3,18kg dítěte: 3,18*150/8=60ml , pokud nakojíte jen 40 je třeba 20 ml dodat vašeho odstříkaného mléka nebo umělého mléka. Pokud i přes dostatečný přísun mléka děťátko nepřibírá, bud nutné toto řešit s vaší PLDD. Časté vážení svědčí o zodpovědnosti vaší PLDD, důvěřujte ji.
S pozdravem
Dr.Hrubešová

MUDr. Gabriela Hrubešová

Dobrý den, můj dotaz se týká očkování hexavakcínou. Můj syn byl minulý rok očkován 3x vakcínou InfarixHexa, čtvrtá posilující dávka mu byla aplikována včera. Lékařkou mi bylo sděleno, že s ohledem na to, že od nového roku se může očkovat pouze vakcínou Hexacima a InfarixHexa již nebyl k dispozici, bude (a následně také byla) synovi podána vakcína Hexacima. Chci se tedy zeptat, zda tento postup je v pořádku a zda není problém v tom, že k přeočkování byla použita jiná vakcína, než která byla použita k základnímu očkování, popř. jaké zdravotní komplikace tímto postupem mohou nastat. Děkuji za odpověď.

důvěřujte vaší paní doktorce, postupovala zcela správně.
Hrubešová