František Vurm, ortoped Praha
Ortoped MUDr.

František Vurm

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 7 září 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Martine Šímo, také nechápu, proč jsi k němu tak dlouho chodil. Vyslyšela jsem i názor z druhé strany a hodně věcí jsi zanedbal hlavně vlastní vinou. Není nic alibističtějšího, než to pak svést na lékaře. Vždy dělá mnoho věcí preventivně a nic nezanedbává. Stačí si na již zmíněnou hodinu sednout do ordinace a člověk slyší jen samé superlativy. Kdyby byli lidé nespokojení, tak by si lékárna zela prázdnotou.... A co třeba u zubaře, nebo jiných doktorů?! Tam mi chceš tvrdit, že vždy přijdeš přesně na čas na vyšetření? Mně se to nikde nestalo. Jsi směšný...

• 2 září 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan dokotor je úžasný, jsme vděčná, že jsme se k němu dostala

• 18 října 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Skvělý sympatický doktor! Chodila jsem na ortopedii 4 roky jinam, kde mi předepisovaly různé druhy drahých ortéz, posílali mě na rentgeny, rok jsem chodila na magnet a rehabilitace a nic. Nakonec jsem řekla, že se nic nelepší a ona řekla, že mě tedy pošle na operaci, ale neví, jestli mi pomůže, nebo ne. Ani mi pořádně neřekla, co s tím mám. Tak jsem si řekla dost. Když jsem přišla k panu doktorovi Vurmovi, sáhl mi na koleno, po prvním doteku mi řekl co to není a rozhodoval mezi dvěma variantami- jablíčko X meniskus=> magnetická rezonance. Na první pohled z toho samého snímku (co měla doktorka před ním a nic neviděla), hned poznal, že se jedná i o jablíčko, ale teď to není závažné. Teď se chystám na operaci s meniskem a vím přesně, co mi je, co mě čeká a že mi to pomůže. A další obrovské + je jeho komunikace s pacienty.

• 25 září 2012

Hodnocení: Neutrální

Martin Š.-vůbec stebou nesouhlasim a proč si teda 2 roky k němu chodil? já nemužu říct jediné špátné slovo

• 17 září 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

velmi příjemný pan doktor, profesionál každým coulem a hlavně stále ještě praktik, žádný doktor, který vyšetřuje a určuje diagnozu od stolu. Věnoval se mi pokaždé opravdu na 110%, pečlivě naslouchal, vyšetřil, po celou dobu léčby nic nezanedbal, volil strategii "raději více než méně! (čili obsáhlejší komplexnější vyšetření a následná důkladnější rehabilitace), zkrátka maximální spokojenost a jen ta nejlepší doporučení!

• 3 dubna 2012

Hodnocení: Neutrální

Pan doktor má plnou čekárnu proto, že chce vyhovět všem svým pacientům a ordinuje pouze 3 dny v týdnu (čas bohužel není nafukovací). Zbylé dny operuje. Je to vynikající odborník, který má pro vše a každého pochopení. Docházím k němu přes 30 let, a můžu přiznat, že mám jen ty nejlepší zkušenosti a že takových odborníků by u nás mělo být více. Mohu jedině doporučit!!!!

• 31 března 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor Vurm je vynikající lékař, odborník s naprosto lidským přístupem, který se v dnešní době nevidí. Navíc i velmi skromný. To, že má v čekárně neustále plno svědčí jen o tom, že k němu mnoho lidí chová důvěru a on chce všem vyjít vstříc. Mrzí mě, že takovýchto kapacit není více. Já osobně pana primáře ( pro mě je a zůstane vždy panem primářem) znám přes 30 let a za celou dobu si nemohu jedinkrát na nic stěžovat. Pane doktore - děkujeme

• 9 března 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Mám Lymeskou Boreliózu, kterou neodhalil ani po dvou letech léčení a málem mne přivedl na invalidní vozík. Za celou dobu neprovedl jediný odběr. Hrozně rád operuje, proto mi alespoň odoperoval koleno, aby sobě a nemocnici Mladá Boleslav nahnal nějaké body. Zákrok logicky stav ještě zhoršil. Jeho organizace času je taktéž katastrofální. Objednaní pacienti čekají min. 1-2 hodiny, neobjednané (ani akutní) pacienty nepřijme vůbec. Možnost objednání a veškeré komunikace je vzhledem k vyvěšeným, či vypnutým telefonům též katastrofální. Jinak svou nekompetentnost dohání ochotou, což je sice milé, ale problémy pacientů neřešící.

• 3 března 2012

Hodnocení: Neutrální

Vynikající odborník, skvělý člověk, u kterého máte pocit, že jste v domácím prostředí a ne v ambulanci. Je pečlivý, svědomitý a jeho přístup k pacientům by měl být vzorem i pro ostatní lékaře. Hodnotím ho jako výborného lékaře a doporučuji ostatním.

• 22 února 2012

Hodnocení: Neutrální

Jeden z nejlepších lékařů, které jsem poznala. Nejen skvělý odborník, ale i milý, ochotný, společenský člověk. Všem ostatním ho doporučuji. Spokojenost bude opravdu velká.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění