MUDr. Evženie Bartoňová

Pediatr Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Sukovy sady 660, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Nejlepší dětská paní doktorka v Hradci Králové. Chodila jsem k ní jako dítě a nyní pečuje i o mé dvě děti. Skvělé poradí, vysvětlí, odbornice s letitou zkušeností. Má i skvělou sestřičku. Vřele doporučuji!

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Pani doktorka i sestricka jsou skvele. Chodim k ni s dcerou od narozeni, vzdy dokaze skvele poradit, navrzena lecba byla vzdy ucinna. Ocenuji, ze poskytuje rady i po telefonu ci e-mailu. Pani doktorku muzu jedine doporucit.

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Neznám kvalitnější lékařku, kam se obě moje dcery i já těšíme, její přístup je naprosto skvělý, na všechny mé dotazy odpoví trpělivě a to i přesto, že má povětšinou plnou čekárnu. Děkuji paní doktorce i za záchranu mého života, když jsem k ní docházela jako dítě. Profesionálka na svém místě, které budu "nadosmrti" vděčná!

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Pečuje o mé dvě děti a nemůžu si stěžovat. Vždy poradí.. kolikrát i o víkendu nebo dovolené. Mohu doporučit.

Nejlepší doktorka jakou znám..léčí svědomitě.nikdy nic nezanedbá.je trpělivá vstřícná a to samé sestřička...odchodila jsem k nim já i má sestra měla se mnou svatou trpělivost když se se mnou jako s šestiletou museli rvát aby mi odebrali krev a nikdy jí nedošla trpělivost spíš naopak stále na mě klidně mluvila a uklidnovala me..je to podle mě anděl.a proto k ní chodím i se svým synem..neměnila bych nikdy

Doktorka Bartoňová je člověk i odborník na svém místě. Chodím k ní se svou roční dcerou a nastávajícím maminkám ji mohu jen doporučit! První prohlídka po porodu probíhá doma. Paní doktorka má přehled o nových trendech, ale posuzuje je zdravým rozumem. Pomůže s rozkojením a na bolavé bradavky vám spíš než bepanthen poradí nechat zaschnout pár kapek mateřského mléka a větrat. Velmi jsem ocenila, že nám hned při první prohlídce předvedla zásady správné manipulace s dítětem. Trpělivě a srozumitelně odpovídá na všechny moje všetečné dotazy čerstvé matky, vždy ale respektuje moje rozhodnutí. Jeden příklad za všechny: ze zájmu jsem se ptala na její názor na imunologické okno - trend, který v té době nebyl ještě moc známý a lékařka o něm dosud neslyšela, do našeho příštího setkání (o měsíc později) si sama vyhledala a nastudovala zahraniční zdroje, aby mi mohla dát plnou informaci. Preventivní prohlídky plánuje tak, abychom před ordinací nemusely čekat déle než pár minut. Celkově k péči přistupuje velmi svědomitě a přestože problémů naštěstí nebylo zatím mnoho, vždy je přesně vystihla a navrhla vhodný postup. Několikrát mi ochotně pomohla i po telefonu. Za úsměvy a celkově báječný lidský přístup děkuji nejen doktorce ale i milé sestřičce.

Nejlepší paní doktorka co znám,důkladná,pečlivá,jedním slovem bezvadná, i sestřička je moc hodná, neměnila bych ani za nic,všem můžu vřele doporučit,chodím k ni již 14 let s oběma dětmi,lepší doktorku neznám

Výborná paní doktorka i sestřička. Jsme moc ráda,že k ní s oběma dcerami chodím. Neměnila bych ani za nic. Kéž by bylo takových lékařů a sestřiček víc.

paní doktorka je na dítě milá a sestřička take.Doporučuji

Pečlivá, trpělivá, usměvavá