MDDr.

• út 24.2
  • Olena Rudiy

zubař

• Ordinace praktického zubního lékaře, Pod Klamovkou 472/7, 1 patro, Praha
    Moc hodná, pečlivá, šikovná paní doktorka. Věnovala se mi tak, jako ještě žádný jiný zubař. Místo strachu se na příští návštěvu těším. Můžu jen doporu...

• Vojtěch Novotný

zubař

• Ludana s.r.o., Doudova 652/10, 147 00 Praha 4 Podolí, Praha
    Výborný lékař, návštěva byla naprosto bezproblémová, prostředí velice příjemné. Pan doktor všechno vysvětlí, takže vždycky víte, co a proč se bude dít...

• 12:00
      • 19:00
      • 19:30

Přidat názor
    • velmi dobrý

Vyborna zubarka. Chodim k ni rada. Moc mila, sestra taky. Vzdy radi co a jak. Bezbolestlivy zakroky. Pani doktorka je pecliva a hodna. Moc doporucuju! Chodi i moje 18 mesicni dcera na kontrolu.

• velmi dobrý

Paní doktorka je naprosto skvělá. Několik let jsem nebyla u zubaře, a ona mi dokázala mé "pahejlky" dát pěkně dohromady. Úpřímně se k ní vždycky těším. Chodím k ní už s každou maličkostí. Zubař a bolest? S ní už nikdy!!! Doporučila jsem ji i mým několika kamaradům a názro mají stejný. Jentak dál, Paní Doktorko! Markéta

• velmi dobrý

První stomatolog, se kterým jsem na 100% spokojená. Předem mi vždy vysvětlí co bude potřeba udělat, různé alternativy, nechá mě vybrat si z možností, dopodrobna mi vysvětlí vše kolem ceny zákroku (pojišťovna a doplácení). Navíc mě zákrok nikdy nebolel a to jsem absolvovala i čištění kanálků a vyndání nervů. Jsem maximálně spokojená a už nenechávám jakýkoli problém se zuby na dobu až to bude nevyhnutelně nutné :-) Paní doktorka je příjemná a sympatická a nikdy ani nemám pocit, že opouštím ordinaci stomatologa a to jsem dříve z těchto návštěv měla panickou hrůzu a preventivní kontroly jsem tak zanedbávala.

• velmi dobrý

Nejlepší stomatolog, kterého jsem poznala. Příjemná, komunikativní, odborná, precizní, výborná. Přestala jsem se bát zubaře, důvěřuji jí.

• velmi dobrý

Jsem velmi ráda, že se mi více než po 5 letech hledání, podařilo najít toho pravého stomatologa, který mi konečně "sedí"! Paní doktorka je v mém životě úplně prvním stomatologem, který si se mnou povídá a vše mi vysvětluje - co se bude dít, proč se tak bude dít, jaké jsou možnosti, jaká doporučení, co je možné čerpat na pojišťovnu, co nikoliv atd. Této komunikace si velmi cením a nejen té. Za těch pár návštěv, které jsem u paní doktorky absolvovala, si získala mou plnou důvěru a můžu ji tak všem jen a jen doporučit!

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři

Lékař, ke kterému se můžete objednat online