Eva Stádníková, ostatní Praha
Ostatní MUDr.

Eva Stádníková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 7 července 2014

Hodnocení: Velmi slabý

Bohužel nemohu dát kladné hodnocení.Paní doktorka dělá posudky na 200km od stolu, jen podle nálady a zatímco několik odborných lékařů něco doporučují,tak ona přehodnotí jako zbytečné a že je člověk zdravý.

• 26 února 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Dobrý večer.Taky jsem byla na preventivní kontrole u pani doktorky Stádníkové,po pracovním ůrazu.Podle mého názoru,je to velká specialistka,a odborníčka.To myslím po pracovní stránce.Taky mi poradila,vyslechla,usmála se,ví naslouchat nemocným pacientům.A jako člověk,je taky moc dobrá.Kdyby to bylo v mé moci,dala bych ji vyznamenání-lékař roka.Je velká škoda,že je takových,jako ona,už jen velice málo.Vřele a ze srdce ji děkuji,nikdy na její přístup nezapomenu.Je jednička,po každé stránce !!! Bronislava Sádovská Kolín

• 3 února 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

U paní doktorky jsem byl před pár dny na vstupním vyšetření pro zaměstnavatele a můj první dojem je, že je vynikající! Je velmi pečlivá, vše ochotně vysvětlí a jsem přesvědčený, že má dar vidět fungování těla v souvislostech. Po předchozí špatné zkušenosti s jiným praktikem bych ji okamžitě bral jako praktického lékaře. Nicméně bych to měl do Prahy krapet z ruky (cca 200km) a krom toho si nejsem jistý, zda paní doktorka vůbec nabírá. Mám pocit, že se zabývá pouze pracovním lékařstvím. LZ

• 24 ledna 2010

Hodnocení: Dobrý

Velmi pečlivá a ochotná paní doktorka,u které nemáte pocit, že obtěžujete. Vše Vám velmi ochotně vysvětlí,ráda poradí a k tomu přidá hezký úsměv. Takto si představuji přístup správného lékaře. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• 13 září 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Ochotna prijemna pani doktorka. dobre poradi,mam s ni jen tu nejlepsi zkusenost. srdecne pozdravuji. Kosova Helena

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Zobrazit podobné lékaře: Denisa Haluzíková - ostatní

Umístění