MUDr.

19000 Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• út 25.8
  • Lucian Kantor

psycholog, ostatní

• Olivova 1397 5, Praha

Psychoterapie Praha | Manželská poradna Praha | Lucian Kantor - poradenství | ordinace v centru Prahy, do čtyř minut chůze od Václavského náměstí i MHD. Metro Hlavní nádraží (C), Muzeum (C), Můstek (A,B). TRAM Jindřišská. Parkování v paralelní Opletalov

Chci vyjádřit velkou spokojenost a zároveň pana Kantora vřele doporučit. Vyznává hodnoty, které jsou mi velmi blízké a které nejsou dnes až tak populá...

• 09:30
      • 08:00
      • 09:30
    • Martin Magula

psycholog, ostatní

• Saskova 1961, Kladno

Mgr. Martin Magula

Pan Magula je kvalitní a zodpovědný psychoterapeut, který umí vyslechnout problémy a pomoct při hledání řešení na první pohled bezvýchodních situací....
      • 17:30

• 17:30
        • 19:30

Přidat názor
      • velmi slabý

Bohužel nemohu dát kladné hodnocení.Paní doktorka dělá posudky na 200km od stolu, jen podle nálady a zatímco několik odborných lékařů něco doporučují,tak ona přehodnotí jako zbytečné a že je člověk zdravý.

• velmi dobrý

Dobrý večer.Taky jsem byla na preventivní kontrole u pani doktorky Stádníkové,po pracovním ůrazu.Podle mého názoru,je to velká specialistka,a odborníčka.To myslím po pracovní stránce.Taky mi poradila,vyslechla,usmála se,ví naslouchat nemocným pacientům.A jako člověk,je taky moc dobrá.Kdyby to bylo v mé moci,dala bych ji vyznamenání-lékař roka.Je velká škoda,že je takových,jako ona,už jen velice málo.Vřele a ze srdce ji děkuji,nikdy na její přístup nezapomenu.Je jednička,po každé stránce !!! Bronislava Sádovská Kolín

• velmi dobrý

U paní doktorky jsem byl před pár dny na vstupním vyšetření pro zaměstnavatele a můj první dojem je, že je vynikající! Je velmi pečlivá, vše ochotně vysvětlí a jsem přesvědčený, že má dar vidět fungování těla v souvislostech. Po předchozí špatné zkušenosti s jiným praktikem bych ji okamžitě bral jako praktického lékaře. Nicméně bych to měl do Prahy krapet z ruky (cca 200km) a krom toho si nejsem jistý, zda paní doktorka vůbec nabírá. Mám pocit, že se zabývá pouze pracovním lékařstvím. LZ

• dobrý

Velmi pečlivá a ochotná paní doktorka,u které nemáte pocit, že obtěžujete. Vše Vám velmi ochotně vysvětlí,ráda poradí a k tomu přidá hezký úsměv. Takto si představuji přístup správného lékaře. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• velmi dobrý

Ochotna prijemna pani doktorka. dobre poradi,mam s ni jen tu nejlepsi zkusenost. srdecne pozdravuji. Kosova Helena

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zobrazit podobné lékaře: Denisa Haluzíková - ostatní
      Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Lucian Kantor

psycholog,  ostatní