MUDr.

Eva Šrámková

Praktický lékař

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Ordinace praktického lékaře

Školní 457
    67932 Svitávka, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

Paní doktorky je pro svitávecké občany škoda, měla by chodit častěji na dovolenou aby také poznali jiné lékaře a teprve potom by snad docenili co v paní doktorce mají. Čím více pro ně dělá, tím více vyžadují a berou za samozřejmé i věci které dělá pro ně navíc i na úkor svého osobního volna.Její chybou je přílišná skromnost a neprůbojnost.

• dobrý

Osobně jsem naprosto spokojena,jak s pečlivostí,svědomitostí i osobním přístupem.Hodnotím jako velmi dobrá a doporučuji.

• velmi dobrý

Paní doktorka je svědomitá, pracovitá a příjemná. Snaží se využívat nejmodernější techniku a pacientovi co nejvíce vyhovět

• velmi dobrý

Paní doktorka je velice příjemná a bezva!

• dobrý

Doporučuji, věnuje se pacientům.

• velmi dobrý

S paní doktorkou jsem velice spokojen, vždy mi dokáže poradit při mých zdravotních problémech, které ihned pečlivě řeší.Vřele doporučuji.

• velmi dobrý

Mohu jedině doporučit, maxim. spokojenost, dobrá péče se zájmem vyřešit problém.

• velmi dobrý

Jsem s paní doktorkou velice spokojená, oceňuji její starost s vydáváním léků, po uzavření lékárny. Musela bych někoho obtěžovat s vyzvedáváním, takhle to dostanu přímo v ordinaci.

• neutrální

Paní doktorka se stará o celou naši rodinu již spoustu let. S jejím přístupem jsme velmi spokojení, je ochotná, dokáže poradit. Jsme moc rádi, že jsme si ji vybrali.

• velmi dobrý

Jsem s ní spokojená, je vždy ochotná pomoci.