MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

Paní doktorky je pro svitávecké občany škoda, měla by chodit častěji na dovolenou aby také poznali jiné lékaře a teprve potom by snad docenili co v paní doktorce mají. Čím více pro ně dělá, tím více vyžadují a berou za samozřejmé i věci které dělá pro ně navíc i na úkor svého osobního volna.Její chybou je přílišná skromnost a neprůbojnost.

• dobrý

Osobně jsem naprosto spokojena,jak s pečlivostí,svědomitostí i osobním přístupem.Hodnotím jako velmi dobrá a doporučuji.

• velmi dobrý

Paní doktorka je svědomitá, pracovitá a příjemná. Snaží se využívat nejmodernější techniku a pacientovi co nejvíce vyhovět

• velmi dobrý

Paní doktorka je velice příjemná a bezva!

• dobrý

Doporučuji, věnuje se pacientům.

• velmi dobrý

S paní doktorkou jsem velice spokojen, vždy mi dokáže poradit při mých zdravotních problémech, které ihned pečlivě řeší.Vřele doporučuji.

• velmi dobrý

Mohu jedině doporučit, maxim. spokojenost, dobrá péče se zájmem vyřešit problém.

• velmi dobrý

Jsem s paní doktorkou velice spokojená, oceňuji její starost s vydáváním léků, po uzavření lékárny. Musela bych někoho obtěžovat s vyzvedáváním, takhle to dostanu přímo v ordinaci.

• neutrální

Paní doktorka se stará o celou naši rodinu již spoustu let. S jejím přístupem jsme velmi spokojení, je ochotná, dokáže poradit. Jsme moc rádi, že jsme si ji vybrali.

• velmi dobrý

Jsem s ní spokojená, je vždy ochotná pomoci.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.