MUDr.

Eva Šrámková

Praktický lékař

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy

 • Ordinace praktického lékaře

  Školní 457
  67932, Svitávka, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  25
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Paní doktorky je pro svitávecké občany škoda, měla by chodit častěji na dovolenou aby také poznali jiné lékaře a teprve potom by snad docenili co v paní doktorce mají. Čím více pro ně dělá, tím více vyžadují a berou za samozřejmé i věci které dělá pro ně navíc i na úkor svého osobního volna.Její chybou je přílišná skromnost a neprůbojnost.

 • neutrální

  Některé názory nechápu, prostě se asi nedá vyhovět všem.Jak nějaký laik může napsat takový blábol o neznalosti léků. Naopak, znalost léků naší paní doktorky je výborná, neustále sleduje novinky. Dovede poradit tak, aby léky pomáhaly a netahaly lidem peníze z kapes. Ani odborník mi nedokázal napsat, a v lékárně poradit, náhradu za lék,který jsem dlouhodobě užívala a jenž se přestal vyrábět.Lék,který mi lékař předepsal, mi vyvolával urputné bolesti hlavy.Po poradě s paní doktorkou mi napsala totožný lék, který výborně snáším, tak, jako minulý. Toto není názor jen můj, ale všech členů rodiny kterým se paní doktorka velice svědomitě věnuje.Kdo není spokojen ať klidně odejde, ale ať nekazí dobrou pověst a práci paní doktorky. Komukoli z naší rodiny napíše vždy lék " na míru ", a občas třeba vysvětlí proč některý lék nenapíše / vedlejší účinky,nevhodný pro tu kterou osobu /.Od toho ostatně praktičtí lékaři jsou - aby vhodně sladili léky od různých odborníků,kteří vás nevidí jako celek- dívají se např.jen na koleno a ne na zničený žaludek. Za pět členů naší rodiny mohu paní doktorku jen vřele doporučit a její péči označit jako velmi dobrou, svědomitou. A musím vzít v potaz i dřívější vzornou péči o moje rodiče a příbuzné,udělala pro ně maximum a ulehčila jim v jejich nemoci. Lidé mají rádi senzace, fámy se šíří lépe a rychleji než to dobré.Jedinou chybou paní doktorky je, že svoje vědomosti,starostlivost, svědomitost neumí halasně prodávat jako někteří " rádoby " vynikající lékaři kteří svojí výřečností zakrývají svoje nedostatky a "prodají klidně nos mezi očima " - bez ohledu na škody které způsobují. Chcete-li být v dobrých rukách -vřele doporučuji.

 • dobrý

  Osobně jsem naprosto spokojena,jak s pečlivostí,svědomitostí i osobním přístupem.Hodnotím jako velmi dobrá a doporučuji.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je svědomitá, pracovitá a příjemná. Snaží se využívat nejmodernější techniku a pacientovi co nejvíce vyhovět

 • neutrální

  Paní doktorku mohu doporučit jen v případě že víte jaké léky vám má napsat, sama se v lécích moc nevyzná, pokud si nastudujete svoji diagnózu a léčivo které chcete předepsat tak vám vyhoví a jsou obě dvě strany spokojené. doktorka má body, vy léky.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je velice příjemná a bezva!

 • dobrý

  Doporučuji, věnuje se pacientům.

 • velmi dobrý

  S paní doktorkou jsem velice spokojen, vždy mi dokáže poradit při mých zdravotních problémech, které ihned pečlivě řeší.Vřele doporučuji.

 • velmi dobrý

  Mohu jedině doporučit, maxim. spokojenost, dobrá péče se zájmem vyřešit problém.

 • velmi dobrý

  Jsem s paní doktorkou velice spokojená, oceňuji její starost s vydáváním léků, po uzavření lékárny. Musela bych někoho obtěžovat s vyzvedáváním, takhle to dostanu přímo v ordinaci.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.