MUDr. Eva Smrčková
Janského 24, Olomouc

ani nevím, kde začít. Paní doktorku jsem teď intenzivněji navštěvovala asi 2,5 měsíce, protože jsem si svojí hloupostí nechala v puse vesele vzniknout pár kazů a pak jsem se i styděla někam s tím jít a bála jsem se arogantní reakce lékaře atd... Náhodou jsem se dostala k paní doktorce Smrčkové, chtěla jsem k jiné doktoře ze střediska, ale neměla místo a odkázala mě právě na MUDr. Smrčkovou. Lepší zubařku, a nejspíš ani lepší lékařku celkově jsem nikdy nepotkala. Paní doktorka je neskutečně hodná, ochotná, příjemná a co je hlavní, je tak šikovná, že nad tím zůstává rozum stát. Svojí pečlivostí mi spravila úsměv tak, že nejde vůbec poznat, že mám na zubech plombu, je to dokonalá, precizní práce. Pokud se bojíte zubaře, nebo se bojíte, že dostanete vyhubováno za stav vašich zubů, tak u této paní doktorky se rozhodně bát nemusíte. Doporučila bych ji každému, potom budete stát doma u zrcadla a culit se na sebe :D