MUDr.

• čt 26.2
  • Barbora Lischkeová

otorinolaryngolog

• Poliklinika Revoluční, s.r.o., Revoluční 765/19, Praha
    Paní doktorka je velmi vstřícná,objevila příčinu mojich potíží co jiní lékaři neviděli 40 let,jsem spokojen s dalším postupem,který jistě povede k mé...

Přidat názor
          • velmi dobrý

Naprosto nejlepší paní doktorka - již přes 20 let k paní doktorce chodím s oběma syny i já osobně. Vždy velmi trpělivě vyšetřila děti i mne a do podrobna vysvětlila co klukům je a jak co nejlíp léčbu zvládnout. Se sestřičkou jsou výborně sehraný tým. Přeji oběma pevné zdraví a pohody. Děkujeme Škramlíková

• velmi dobrý

Hájek Po dnešní návštěvě u své obvodní doktorky na poliklinice opatov bylo přítelkyni řečeno, že náš syn (18 měsíců) má jenom nějakou vyrozku a s doporučením literatury do něj čaj a že to bude ok. Tak to mladé nedalo a ještě odpoledne zašla k doktorce Pročkove a ta hned řekla, že má anginu neb se mu i špatně papa. Tak nasadila antibiotika a máme se dostavit na kontrolu a přitom na pol.opatov ani kontrolu nepotřebovali sdělit.

• velmi dobrý

Paní doktorku můžeme jen DOPORUČIT. Má opravdu perfektní přístup i k malým dětem a dokáže pomoci. Moc děkujeme.

• velmi dobrý

U paní doktorky oceňují její vstřícný a příjemný přístup k pacientům. Během zákroku je věcná, seznámí pacienta s jeho problémem a nabídne řešení.Již po první návštěvě se mi výrazně ulevilo a má tedy mojí velikou důvěru. Pavel Myslín

• velmi dobrý

Paní Doktorka Pročková je nejlepší ve svém oboru. Vždy nám její léčba zabrala a vše probíhalo přesně taka jak řekla. A že někomu vvadí čekání?? Na výborného lékaře si ráda počkám. Paní Doktorko velké díky

• velmi dobrý

Tahle paní doktorka opravdu léčí a pomáhá! Bezvadný lidský přístup.Léčbu "ušije na míru",zabírá téměř okamžitě! Paní doktorka je skvělá DĚKUJI!

• velmi dobrý

Zatím nejlepší paní doktorka co jsem kdy měla. Je příjemná, vše vysvětlí a vždy mi její předepsané prášky pomohli, byla jsem u ní už i se závažnějšími problémy a diagnóza byla vždy naprosto správná.

• velmi dobrý

Několik týdnů!!! jsem chodil ke svému praktickému lékaři s tím, že mám kašel, kašel pak vystřídala rýma, tu za se kašel, pak nesnesytelný kašel, kdy jsem nemohl ano v noci spát a její diagnoza - nějaká virózka, to zvládnete bez antibiotik a doporučila mě pár komerčních léků z lékárny, ať si je zakoupím.......... Protože k paní doktorka Pročkové chodí i můj malý syn, zkusil jsem jí i já. Příjemná paní doktorka , s ochotným, laskavým a profesionálním přístupem. Prohlédla mě, zjistila mě zánět v krku a ptala se mě jestli pracuji. Já, že ano a ona: "Tak to si nemůžete dovolit být doma, že?"....no kdo z nás co pracují ano....... a nasadila mě tedy rychlou a velmi účinnou léčbu, aby to bylo co nejdříve za mnou :-) A to je to co jsem potřeboval!!! Končně jsem narazil na normálního lékaře s lidským pochopením a přístupem. Paní doktorka Pročkové moc děkuji :-)

• velmi dobrý

Zdravím všechny, určitě všem doporučuji tuto paní doktorku. Je velmi praktická a věcná, zbytečně se s nikým nevybavuje a poctivě se věnuje své práci. Má výbornou ordinační dobu, což se hodí zvláště pracujícím nebo studujícím. V pondělí ráno má většinou narváno, ale během poledne jdete na řadu během pěti minut. Čekárna není sice nijak supermoderní, ale svůj účel plní dobře. Součástí čekárny je i toaleta. Antibiotika nepředepisuje jen tak bez důvodu, což považuji za velké plus! U této paní doktorky jsem si vždy jista, že diagnostikuje správně a nikdy jsem neměla pocit, že u mě něco zanedbala, naopak se její prognózy vždy vyplnily. Pokud je potřeba, pozve vás na kontrolu, pokud se zeptáte všechno vám vysvětlí. Absolutně žádných výhrad, člověk na svém místě! PS: a nesnáší, když někdo předbíhá malé děti! Děti do 1 roku bere přednostně. V čekárně jsou i hračky.

• velmi dobrý

Paní Mudr Pročková, je pečlivá s pochopením a především, perfektní lékař který vždy a úspěšně pomůže . Paní doktorce přeju hodně zdraví. Děkujeme Janečková

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři

Lékař, ke kterému se můžete objednat online