Praktický lékař stomatolog
Kochova 2/1227, Havířov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka je jediná zubařka která mi dokázala kdy pomoci, léčí zuby i bez toho aniž by hned trhala. Vždy milá a usměvavá. Nevyměnila bych ji, a to že mám s pár zubařema zkušenosti. Paní doktorku mám od základní školy. Je pravda že nemá ráda když ji lidi v křesle skučí a brečí, to je pak zlá ale nemůžete se ji divit, ona vám zuby nečistí jen vám opravuje to co vy jste zanedbali. Takže pro mě je to milionová zubařka.

Já k paní doktorce chodila od malička...Ano je šikovná, usměvavá, nikdy jsem neměla s ní problémy, dokonce jsem paní doktorce přinesla květinu za poděkování :) Ale štvalo mě, že se tam často střídali sestry, některé nepříjemné ! Pak se tam zaučovala její asi dcera..a ja k ní nechtěla, protože brácha říkal, že trpěl, že to bylo pomalé a bolestivé, jinak je to šikula. Co jsem u jiného pana doktora, nemohu si vynachválit ! :) Bohužel mi ale spravuje všechny zuby, co mi už spravovala paní doktorka..pod plombou kazy...Nevýhoda rentgen na pracovišti.

Chodila jsem k paní doktorce i další moje sestry i kamarádi a více než chvála,jen samé stížnosti.Odešli jsme od ní. Přístup k pacientovi byl strašný. Doted´ mám celkem strach ze zubařů.Jednou mi místo zubu vrtala až do dásně,bolelo to,tak jsem začala cukat atd. jenže to ani bolet nemělo, protože zajela do dásně,tak to samozřejmě bolela,ale to dobře věděla, když než začla vrtat poprosila sestru at´ mi drží hlavu. No a ani se neomluvila prostě jakoby nic. Bylo mi jen 14let.Pak mi ten vyvrtaný zub ve předu narost dokřiva.

Mela jsem to "stesti" byt v peci MUDr. Mrazkove jiz od zakladni skoly, na horsi zubarku jsem opravdu nemohla narazit.. Ale na to clovek prijde, az kdyz se dostane k jinym osetrujicim lekarum a ma moznost srovnani..

Chodíme k paní Mrázkové od doby co jsem se přístěhovala do Havířová.Moje obě dětí usedlí do křesla když jím byli 2 roky,bez problému nás vzala a k dětem se chovala vždy výborně.Synovy je 17 a holce 14 a na svojí zubařku nedají dopustit.Na preventivné prohlídky chodí bez problému a to je jenom zásluhou dlouholeté péčí Dr Mrázkové.A mně se ještě nikdy nestalo aby mi vytrhla zub bez léčení ..Velmi chválím a moc děkují za její péči .

U

byl jsem u ní krátce. cestoval jsem po republice, byl i v zahraničí a poznal mnoho zubařů. ale přístup paní zubařky byl katastrofální. jednou mě chytla bolest zubu. jel jsem do Ostravy na pohotovost. zubař mi ho tam ošetřil a řekl co jak dál u své zubařky. ta mi ten ošetřený zub vyrvala. o dva týdny později jsem byl znovu na pohotovosti a natrefil na toho samého zubaře. a nestačil se divit, že moje zubařka mi vyrvala zub, který to neměl zapotřebí. a dál? vyrvala mi i ten druhý. nejde o bolest, ale kolik stojí nové zuby! prostě jede na kšeft a vaše zdraví je jí ukradené!!!!

k pani dr.mrazkkove jsem chodila od zakladni skoly..jeji pristup k nam jako detem byl strasny dokazala jen po nas jastet na tom svem pysku a my pak cela trida meli strach.me je 25 let a mam jen 3 plomby a ale podle pani doktorky mam hnusne zkazene zuby.ale mela by se podivat na ty svoje..nejsem s ni spokojene nedoporucuji!!!!

Jsem s paní doktorkou spokojená, jen nevím proč má tak drahé bílé plomby, ale soudím jen na základě toho, kolik platí mamka u své zubařky, více jsem o tom nezjišťovala. Překvapilo mě, že ostatní nejsou spokojení s chováním paní doktorky, na mě byla vždy milá a povzbuzovala mě, když jsem to už nemohla vydržet:D přiměla mě se o své zuby více starat a musím říct, že se to projevilo. Neměnila bych.

S paní doktorkou Mrázkovou nemám doposud žádný problém..vždy mi vyšla vstříc a pomohla...

Já jsem sní spokojen, chodím k ní od základní školy a vždy mi vyšla vztříc a pomohla mi.