Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Odborný lékař rehabilitace a balneolog
Malý Koloredov 811, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: R - Centrum s.r.o., rehabilitace Jiný

Paní doktorka Kubová je jedna z mála lékařů,která umí vše vysvětlit a doporučit léčbu která pomůže.Vřele všem doporučuji.Přeji jí toutou cestou hlavně hodně zdraví.O.H.

Umístění: R - Centrum s.r.o., rehabilitace Jiný

Paní doktorka Kubová je člověk na svém místě. Znám ji více jak 15let a její snaha a lidský přístup je na 100% profesionální. Vždy ochotná pomoci a nebere člověka jen jako pacienta, za co si ji velice vážím. Paní asistentka Sojková vždy ochotná , takže skvělý tým .

Umístění: R - Centrum s.r.o., rehabilitace Jiný

Přes dvacet let navštěvuji p. MUDr. Kubovou. To , že jsem se rozhodl správně a jsem ve správných rukou, mně hned ujistila nebývalá ochota a vstřícnost. Profesionální vystupování, odborné vyšetření, správná léčba, úsměv a vlídné slovo, není pro p. doktorku cizí a to velmi dobře působí na psychiku pacientů! Chtěl bych tímto popřát paní doktorce Kubové a asistentce p. Sojkové pevné zdraví a spokojenost v pracovním i rodinném životě! Vladislav Adámek, Kopřivnice

Umístění: R - Centrum s.r.o., rehabilitace Jiný

Paní doktorka je skvělá lékařka, chodím za ní už 18 let, a v žádném případě bych neměnila.To samé, ale platí o sestřičce , skvělý tým

Paní Kubová je výborná lékařka. Navštěvuji ji už hodně let a moc mi pomohla. Je milá a chápavá. Děkuji

skvělá doktorka

Pani doktorka Kubová má profesionální přístup, dokáže poradit a pomoci.Je vždy ochotná a příjemná.Doporučuji všem.
Kupčáková Zdeňka

Lidský přístup,naslouchání druhým

Výborný odborník, velmi příjemné jednání - mezi lékaři vzácnost, pečlivý a ochotný přístup, prostě je tady pro nás.
Rosťa P.

Ještě žádný lékař mně tak důkladně nevyšetřil. Po dvou létech
neustálého stěžování na zdrav. stav , jsem se díky zástupu mého praktického lékaře dostala k dr Kubové.Teprve teď znám původce svých obtíží.
Dr. Kubovou vřele doporučuji.
Prokopová