Plicní oddělení
Čimická, Praha 8, Praha

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Plicní oddělení Jiný

Paní doktorka je úžasná, pečlivá, vstřícná. Pacienta bere jako člověka.
Její ordinace je jako balzám na duši.

Paní doktorka je velice pečlivá s velmi lidským přístupem s cílem pomoci pacientovi. Dojednaný čas vyšetření platí.

Paní doktorka je skvělá a také nemám žádní námitky vůči diagnoze, spíš naopak. Všechno pečlivě zkontrolovala a věnovala dostatek času.

Jsem naprosto spokojená. Lidský přístup. Diagnostika od pí. doktorky správná:-)

Opravdu nedoporučuji. Před třemi lety mi paní doktorka diagnostikovala astma. Rok jsem k ní chodila zbytečně, brala drahé léky, abych zjistila na vyšetření v nemocnici, že žádné astma nemám. Nyní po třech letech jsem se dala znovu vyšetřit a bylo mi řečeno, že astma je vyloučené.
tomu teda říkám odbornost. Nejen, že mne připravila o peníze, ale navíc jsem si otravovala zbytečně organismus léky.

Pokud se chcete léčit na nemoc, kterou vůbec nemáte, protože paní doktorka je absolutně neschopná diagnostiky, tak ji navštivte. Mně diagnostikovala před 4 lety astma, předepisovala mi drahé léky. Po roce mi udělali podrobné testy v nemocnici, kde astma zcela vyloučili a dokonce i jeho možnost tehdy před rokem, takže jsem vyhodila plno peněz a zbytečně se týrala léky svůj organismus. Nyní po čtyřech letech mi testy byly udělány znova a znova bylo astma vyloučeno.Kéž by existovala možnost získání peněz za zbytečně využívané léky neschopností této lékařky. Opravdu nechápu, co tato lékařka umí.