MUDr. Eva Dřínková
Masarykovo nám. 6, Velká Bíteš

Moje ambulance a.s.
Londýnské náměstí 6, Brno

Umístění: Moje ambulance a.s.

S paní doktorkou jsem byla velice nespokojená, což vedlo v mém případě ke změně praktického lékaře.

Vrcholem bylo, když jsem žádala o ID a paní doktorka nečekala na zprávu odborného lékaře a poslala svou verzi na MSSZ s tím, že se blížily Vánoční svátky a nechtěla čekat až do svátků. Kvůli tomu mi na poprvé ID nebyl uznán, napsala totiž do zprávy nesmysly, musela jsem se tudíž odvolat a všechno zařídit sama, na základě odvolání mi ID byl uznán.
Tuto lékařku nedoporučuji.

S paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti. Před ní jsem navštevovala doktorku, která se na mě vždy dívala způsobem, že si snad své nemoce vymýšlím a byla chladná. Pani doktorka Dřínková je milá, objektivní a profesionální a mluví s Váma jako s člověkem. Jsem velice spokojená.

Vzhledem k několika nedobrým zkušenostem s paní Dřínkovou jsem se musel odhodlat hledat jiného praktického lékaře. Jsem poměrně otrlý a lékaře zaplaťpánbůh nenavštěvuji často, ale po vrcholném čísle s diagnostikou alergie a následným rozhodným odmítnutím vydat mi žádanku na odborné vyšetření na alergologii s odůvodnění "no vždyť teď už víte, že nějakou alergii máte, tak co byste se tam ještě chtěl dozvědět", už i mně trpělivost došla.
PS: Žádanku jsem po velkém naléhání od paní Dřínkové dostal (s výrazným dovětkem , že ji vydává čistě na moji žádost), na alergologii mi zjistili silnou alergii na zhruba tři skupiny alergenů a velmi se postupu paní Dřínkové podivovali.

Ztotožňuji se s názory výše. Špatná doktorka, která ordinuje v Mojí ambulanci - já ji měla jako záskok za mou doktorku. Při návštěvě jsem si připadala jako simulantka, téměř se na mě nepodívala, napsala mi recept bez jakéhokoliv vysvětlení, takže jsem ani nevěděla ,co na něm je a poslala mě domů. Takhle si přístup lékaře opravdu nepředstavuji.

K paní doktorce jsem chodila asi tři roky, několikrát jsem si říkala, že požádám o jiného doktora, ale nějak jsem se k tomu neodhodlala a doktora jsem změnila až když jsem se přestěhovala do jiného města. Je poměrně dost nepříjemná, několikrát jsem se s ní téměř pohádala, velmi špatně reaguje na to když chcete přesně vysvětlit co vám teda vlastně jako je, jako by to brala jako útok na svou kompetenci, jednou na mě skoro křičela, když jsem jí řekla, že během menstruace používám jenom tampóny...rozhodně nedoporučuji.

Musím naprosto souhlasit. Připadala jsem si jako simulantka. Já, která si 10 krát rozmyslím, jestli půjdu k doktorovi. Dále bych to nerozváděla.

Určitě nedoporučuji. Lékařka během velmi malé chvíle ( 5 minut ) usoudila, že řešení každého problému, jsou antidepresiva. To i přes pozitivní výsledky krve na poruchu štítné žlázy. Za takový úkon by si tak zasloužila odebrat licenci. Zlatá moje nová praktická lékařka, která mé zdravotní problémy skutečně řeší.