Zubní ordinace MUDr. Eva Dandová

• Zubní kaz
  • Paradentóza
Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Zubní ordinace MUDr. Eva Dandová Jiný

Rychlé a bezbolestné vyřešení bolavého zubu. Doporučuji.

Umístění: Zubní ordinace MUDr. Eva Dandová Jiný

U paní doktorky jsem byla spokojená, chodíme celá rodina, vlídné prostředí a paní doktorka je zkušená zubní lékařka.

Umístění: Zubní ordinace MUDr. Eva Dandová Jiný

MUDr. Dandová spravovala zub na který dala korunku pod kterou podle toho co mi řekli na pohotovosti kde jsem skončil s rozsáhlým zánětem nechala kaz. Celý zub mi museli po několika letech na pohotovosti vytrhnout a to jsem k paní doktorce chodil na pravidelné prohlídky, takže jsem velmi nespokojen.

Umístění: Zubní ordinace MUDr. Eva Dandová Jiný

Paní doktorka je sice moc empatická a příjemna ale to je asi tak všechno. 2 ze 4 plomb které mi dělala byly kompletně podkažené. Když jsem za ní přišla s bolestí těchto 2 konkrétních zubů, doporučila mi jinou pastu a jinak je to prý OK. Až nový zubař mi musel diagnostikovat rozsáhlé kazy pod výplněmi a jeden mezizubní kaz. Budu ráda, když mi ty 2 zuby zachrání.

Umístění: Zubní ordinace MUDr. Eva Dandová Šílená bolest zubů

Dobrý den,konečně jsem spokojena,šťastná za paní doktorku a sestřicku.Už vim,ze tady jdu s úsměvem.ikdyz mám voleni,do te doby nežli si sednu ....zuby mám postupně spravene a kraaasne.Paní doktorce i její sestričce mooc děkuji za obrovskou péči.Jitka Rašková

Umístění: Zubní ordinace MUDr. Eva Dandová

K paní doktorce Dandové jsem dnes šla poprvé na prohlídku a zvolení vhodné léčby. Bez přehánění jsem byla maximálně spokojená. Paní doktorka je velmi laskavá, pečlivá, empatická a nic nenechá náhodě. Po prohlídce mi vše vysvětlila a navrhla způsob léčby, při zákroku byla vnímavá na to, jak reaguji a jestli se cítím dobře. Při další domluvě velmi ochotná. Jsem moc ráda, že jsem si za svého zubaře vybrala právě paní doktorku. Na to, že jsem byla u zubaře, tak jsem se cítila moc dobře a k tomu přispěla i skvělá paní sestřička. Takže pokud váháte a jste nervozy, jako já, mohu jen doporučit. :)