Brno, Langrova 1d, bytový dům Pegas, Brno-Slatina , Brno

Air - flow ( pískování ) odstrnění pigmentace • Od 750 Kč

Aplikace zubního šperku • 700 Kč

Bělení zubů - kombinace domácího + doladění odstínu • 6 000 Kč +6 Více

Dentální hygiena 1. návštěva včetně vhodného zubního kartáčku a dvou mezizubních kartáčků • Od 1 000 Kč

Domácí bělení zubů • Od 3 500 Kč

Instruktáž pacienta s fixním aparátem • Od 300 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Od 750 Kč

Od 400 Kč

Bc. Eva Brunclíková
Profesní profil
Střední zdravotnická škola Merhautova Brno- obor zubní technik
Obchodní akademie Emila Holu...

Léčené nemoci

• Diagnostika stavu chrupu, dásní, měkkých tkání a sliznic

• dentální hygiena

Umístění: CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU Dentální hygiena 1. návštěva včetně vhodného zubního kartáčku a dvou mezizubních kartáčků

V minulosti jsem navštěvovala jiné pracoviště, kde jsem neměla dobrý pocit z přístupu ke klientovi. Paní Bc. Brunclíkové děkuji za lidský přístup, za snahu pomoci. Určitě zde plánuji další návštěvu a s klidným svědomím můžu doporučit ostatním :)

Velice příjemné jednání a profesionální přístup.
Moc hezké a čisté prostředí čekárny i ordinace.
Člověk se v ordinaci cítí hned lépe, když se setká s takto milým člověkem, jako je paní hygienička.
Mohu všem jen doporučit.

Umístění: CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU Air - flow ( pískování ) odstrnění pigmentace

Paní Brunclíková je velmi sympatická a milá dentistka, která umí ochotně vysvětlit co Vám bude v ústech dělat, pracuje velmi opatrně a citlivě. Péče o zuby je perfektní a bezbolestná. I pro strašpytle jako jsem já to byla nakonec příjemná návštěva. Také mně potěšilo, že mi nevnucovala žádné preparáty. Moc děkuji za přístup.

Přátelský přístup. Byl jsem na hygieně poprvé, ale po takovém přístupu tam budu chodit i dále a rád.

Lidsky pristup.
Profesionalni jednani.
Mohu jen doporucit!!!
S pi.hygienickou jsem byla velice spokojene.
Ma lidsky pristup,vse vysvetli a poradi co a jak.
Z dentalni jygieny jsem odchazela s naprostou spokojenosti.
Vyporna prace a parkovani bylo take v poradku-vsude spousty mista!!!

Bc. Eva Brunclíková je milá, mimořádně pečlivá a zuby vyčistí opravdu důkladně.Ošetřeni provádí tak, že není nepříjemné.Jsem nadmíru spokojená.Vše dělá s citem a vysvětluje jednotlivé kroky.Rozhodně doporučuji i těm, kteří mají strach ze zubaře.Děkuji za pěkný úsměv a přeji spoustu spokojených zákazníků.I.Oubrechtová

Profesionální přístup,velice milá a pečlivá!Už se těším na další návštěvu ,a všem paní Brunclíkovou doporučuji!!!!

V minulosti jsem byl 2x na jiném místě a nebyl jsem přesvědčen o užitečnosti. Nyní na popud přítelkyně jsem navštívil paní Brunclíkovou a byl jsem velmi příjemně překvapen skvělým přístupem, bezbolestností, viditelným výsledkem! Rád dobrovolně za 1/2 roku zopakuji a všem váhajícím doporučuji...

Umístění: CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU dentální hygiena

Na dentální hygieně jsem byl na doporučení svého lékaře, poprvé v životě. A po této zkušenosti rozhodně ne naposled.
Vyzvedl bych příjemné prostředí, velmi dobré vybavení ordinace a ohleduplný přístup paní hygienistky k mým citlivým zubům. A co je nejdůležitější, návštěva splnila svůj účel a zuby mi připadají nejen bělejší, ale hlavně zdravější. Moc díky.

Naprosto skvělá, hodná a příjemná paní. Vše vysvětlí a veškerá péče je opravdu bezbolestná. Dá si hodně záležet na kvalitě a vše vysvětlí, obdaruje poctivým kartáčkem a vyvrátí i spoustu mýtů a nesmyslů ohledně čištění zubů. Chodíme tam i s dcerou a jsme spokojeni oba dva. Ceny naprosto v pohodě, rozhodně poměr cena - kvalita ten nejlepší, jaký jsem mohl očekávat