Eva Boučková, praktický lékař
praktický lékař MUDr.

Eva Boučková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

3

Adresy

 • Praktický lékař pro dospělé

  Malá Skála, č.d. 127

  4833920 ... (Zobrazit více)

 • 13 května 2012

  Hodnocení: Dobrý

  Příjemná paní doktorka, která se opravdu snaží pomoci. Pokud si není jistá diagnózou, neváhá poslat na další vyšetření ke specialistovi. Žádný problém jsem s ní neměla, a to její praxi navštěvuji již řadu let.

  Nahlásit zneužití
 • 28 prosince 2009

  Hodnocení: Slabý

  Paní doktorka je dobrá tak nato aby napsala neschopenku ale s lečením a hledáním pravých problemu,je postrachem všech opravdu nemocných lidí na maloskalsku. Je to prostě doktor Cvach v sukni !!!!!!!!!!Jestliže neznáte přesnou diagnozu své nemoci a nevíte jaké léky by vám pomohli aby vám je tato uřednice napsala tak jste jednou nohou v hrobě. Nechápu, jak takový člověk může vlastnit červený diplom. Může být ráda, že má tak inteligentní sestru.

  Nahlásit zneužití

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • 1 listopadu 2008

  Hodnocení: Velmi slabý

  ani nevim jak přesně popsat výkony této paní aniž bych nemusel použít hodně sprostá slova.Tato doktorka jak se bohužel sama nazývá je postrachem všech opravdu nemocných lidí na maloskalsku.Nemocných říkám proto protože dokud vám nic není tak máte vyhráno neschopenku vám napíše na jak dlouho si řeknete pokecá si s váma o čem potřebujete ale běda když vám je opravdu zle!!!!!!!! Jestliže neznáte přesnou diagnozu své nemoci a nevíte jaké léky by vám pomohli aby vám je tato uřednice napsala tak jste jednou nohou v hrobě a to bohužel doslova.Malý příklad který mluví za vše před několika lety se na hlavní silnici stala dost ošklivá dopravní nehoda.Byl jsem bohužel této udalosti svědkem a ihned jsme se znamým utikali pro naši paní doktorku jelikož tam byli težce zraněni kteří potřebovali první lekařskou pomoc.šok nastal v okamžiku když nám paní doktorka řekla že nikam nepujde že to není její starost no to je ale už jedno.Chyby dělá každý bohužel v tomto povolání to stojí kolikrát i život což se u této odbornice již párkrát bohužel soudně nepodloženo stalo!!! Ani nevíte jak rád bych se pod tento dopis podepsal ale vim že bych tim ublížil svým příbuzným a známým kteří vědí které léky potřebují a bohužel sami si je napsat nemohou.Vím že tímto nic nezměním ale doufám že jsem přibudou názory lidí kteří tuto osobu znají a pomužou hnout velmi ubohým svědomím této paní

  Nahlásit zneužití

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění