MUDr.

Eva Boučková

praktický lékař

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Praktický lékař pro dospělé

  č.d. 127
  46822, Malá Skála, liberecký

  Kontaktní údaje

  8
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  2
  Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Objednat kalendář návštěv

  Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • dobrý

  Příjemná paní doktorka, která se opravdu snaží pomoci. Pokud si není jistá diagnózou, neváhá poslat na další vyšetření ke specialistovi. Žádný problém jsem s ní neměla, a to její praxi navštěvuji již řadu let.

 • slabý

  Paní doktorka je dobrá tak nato aby napsala neschopenku ale s lečením a hledáním pravých problemu,je postrachem všech opravdu nemocných lidí na maloskalsku. Je to prostě doktor Cvach v sukni !!!!!!!!!!Jestliže neznáte přesnou diagnozu své nemoci a nevíte jaké léky by vám pomohli aby vám je tato uřednice napsala tak jste jednou nohou v hrobě. Nechápu, jak takový člověk může vlastnit červený diplom. Může být ráda, že má tak inteligentní sestru.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  ani nevim jak přesně popsat výkony této paní aniž bych nemusel použít hodně sprostá slova.Tato doktorka jak se bohužel sama nazývá je postrachem všech opravdu nemocných lidí na maloskalsku.Nemocných říkám proto protože dokud vám nic není tak máte vyhráno neschopenku vám napíše na jak dlouho si řeknete pokecá si s váma o čem potřebujete ale běda když vám je opravdu zle!!!!!!!! Jestliže neznáte přesnou diagnozu své nemoci a nevíte jaké léky by vám pomohli aby vám je tato uřednice napsala tak jste jednou nohou v hrobě a to bohužel doslova.Malý příklad který mluví za vše před několika lety se na hlavní silnici stala dost ošklivá dopravní nehoda.Byl jsem bohužel této udalosti svědkem a ihned jsme se znamým utikali pro naši paní doktorku jelikož tam byli težce zraněni kteří potřebovali první lekařskou pomoc.šok nastal v okamžiku když nám paní doktorka řekla že nikam nepujde že to není její starost no to je ale už jedno.Chyby dělá každý bohužel v tomto povolání to stojí kolikrát i život což se u této odbornice již párkrát bohužel soudně nepodloženo stalo!!! Ani nevíte jak rád bych se pod tento dopis podepsal ale vim že bych tim ublížil svým příbuzným a známým kteří vědí které léky potřebují a bohužel sami si je napsat nemohou.Vím že tímto nic nezměním ale doufám že jsem přibudou názory lidí kteří tuto osobu znají a pomužou hnout velmi ubohým svědomím této paní


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.