Samostatná ordinace PL se závod. péčí
J. V. Sládka 699, Veselí nad Lužnicí

Je super lékařka, ochotná, profesionální. Vždy jsem spokojena s jejím ošetřením a přístupem k pacientovi.

Skvělá lékařka - neměnil bych ani za zlatou hroudu.
Vše ochotně vysvětlí, poradí.
Pacient od ní odchází s tím, že ví co mu je - a jak bude léčen a vyléčen.

První týden v červenci jsem byla s rodinou na dovolené ve Veselí nad Lužnicí a 4.7.jsem byla nucena, ve večerních hodinách, navštívit LSPP,kde měla službu laskavá a milá paní doktorka Marková.Nejenže pečlivě zvažovala,které antibiotikum by bylo pro můj akutní stav vhodné(což svědčí o její vysoké profesionalitě),ale dokonce i zatelefonovala do ústavní lékárny v Českých Budějovicích,zda dané antibiotikum mají,abychom tam nevážili cestu zbytečně.Sestřička,která měla s paní doktorkou toho večera službu,byla rovněž neobyčejně milá a ochotně mi podrobně vysvětlila,kde se nemocnice v Čes.Budějovicích nachází.Chtěla bych tedy oběma touto cestou srdečně poděkovat a kéž by takovýchto příkladných zdravotníků bylo co nejvíce!

Jsem pacienntka paní doktorky Markové a jsem s její pečí velice spokojena.Jsem u paní doktorky pet let a vždy mě vyšetřila určila přesnou diagnozua a když bylo třeba,poslala a obednala me ke specialistovi.Dokaže pacientovi vše vysvětlit a poradit a pomoci jak nejlepe dovede.Její přístup k pacientum je velice lidský a laskavý.Dovolte paní doktorko,abych Vam i sestřičce touto cestou poděkovala za vaší peči a laskavost,které se mi od Vas dostava.Velmi si Vás vážím a děkuji,že jste. Jste mistr ve svem oboru.Monika Mrázová.

Lékařka s lidským přístupem a chutí člověku opravdu poradit a pomoci. Sice si občas člověk delší dobu počká (pokud není objednán), ale po odchodu z ordinace MUDr. Markové máte pocit, že víte co vám je a jak svůj problém následně řešit. Raději si delší dobu počkám na kvalitu, než být za 20 minut doma, ale ještě zmatenější než předtím, jelikož někteří lékaři vám jenom předepíší léky a myslí si, že jste hluchoněmý a negramotný a nic vám neřeknou.

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že pokud máte závažnější problém, tak ho paní doktorka nejen rozpozná, ale hlavně nepodcení a náležitě se vám věnuje.
Navíc pracuje v tandemu s velice milou a šikovnou sestřičkou.
Co více od obvodního lékaře můžete chtít?

Z červených komentářů je patrná zavist. Ženský jí závidějí a odmítnutí chlapi si ulevují od mindráků. Viz. pán se šampíčkem.

Po návratu z cesty do Peru byla paní doktorka, na rozdíl od předtím konzultovaných specialistů z Prahy, jako jediná schopna odhalit příčinu mých úporných zdravotních potíží a stanovit i adekvátní terapii. Praktická lékařka... Leč s mimořádným záběrem a také vědomostmi. Děkuji.

Chtěla bych se přidat ke kladným hodnocením. K paní doktorce chodím již 18 let, je vždy velmi milá , přívětivá a sestřička rovněž. Nikdy se mi nestalo, že bych byla odbyta, nebo se na mně paní dokrorka ,jak zde jedna paní píše, ani nepodívala. Naopak je kapacita na svém místě . Před 16 lety mně trápily zdravotní problémy, paní doktorka měla týden dovolenou ,tedy jsem se svými obtížemi byla opakovaně na pohotovosti a u jedné z obvodních lékařek ve Veselí, vždy jsem dostala injekci na bolest a něco na sklidnění žaludku. Po týdnu kdy mi bylo opravdu zle a nikdo mi nepomohl, jsem hned v pondělí ráno jela k paní doktorce Markové která okamžitě určila správnou diagnózu a odeslala mne do nemocnice. V nemocnici jsem byla čtyři týdny a bylo mi řečeno, že jsem přijela za pět dvanáct.Od paní primářky jsem se též dozvěděla, že paní dokrorka jí volala a ptala se na můj zdravotní stav což mě mile překvapilo neboť toto rozhodně není její povinnost.Před sedmi lety jsem se odstěhovala, patřím do jiného okresu a v místě je obvodní lékař, který stále přijímá pacienty, ale já od paní doktorky Markové rozhodně neodejdu neboť jí plně důvěřuji. EU

Já osobně mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy se nestalo, že by mě odbyla bez důkladného vyšetření a jeli to nutné odešle mě ke specialistům. Je pravda, že čekací doba je někdy dlouhá, ale já si na kvalitní péči počkám. Ačkoli nepatřím mezi "mužské" ani mezi "bohaté" pacienty vím, že když mi bude tak špatně, že nebudu moci čekat, stačí se zmínit a budu ošetřena přednostně. A to nemusím mávat "šampíčkem" ani jinými pochutinami! Nechápu, jak si může někdo takovýmto způsobem vyřizovat své osobní účty. A pokud je někdo s péčí paní doktorky tak výrazně nespokojen, ať jde k jinému lékaři!

Bylo by fain, kdyby p. doktorka byla ve své ordinaci častěji, vlastně alespoň tak jak tam má být. Tak často k ní nechodím, ale když zrovna potřebuji ošetřit pokaždé jsem se trefila, že měla dovolenou.Za toto zimní období to bylo po několikáté.Nic proti každý si potřebujeme odpočinout,ale kdo z nás má tolik dovoléný za rok? Asi o velký zájem o pacienta a o svou zodpovědnou profesi tady nepůjde! O čekaní a upřednostňování vybraných a soukromých pacientů ani nemluvím.Kdyby p.dok.Blažková neměla plno, tak sem už dávno nechodím a myslím si, že takových je nás víc.