přijímá nové pacienty

Individuální psychoterapie • Od 1 200 Kč

Psychoterapie partnerská • Od 1 700 Kč

Individuální psychoterapie • 1 200 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba na účet má být uhrazena před konáním sezení nejméně 2 dni předem Účet ve fiobanke patří : Psychologie u orloje s.r.o., do poznámky dejte datum setkání které platíte. Pokud platba odchází z jiného učtu než je váš, zadejte do poznámky také jméno a datum .
číslo učtu: **********/****
Cena skyp pro individuální sezení je od ****,-Kč,- ( pro práci v slovenském nebo českém jazyce).
Párová terapie, konzultace ****,-Kč.
Pro prací se zahraniční klientelu, práci v cizím jazyce od ****,-Kč
(Uvedené ceny jsou aktuální od 1.7.****) Sezení v cizím jazyce( nebo s tlumočníkem) od ****,-Kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Moznosti:
Skyp: psychologie uorloje,
facebook-mesenger: Erika Benická
Gmail: *********************** Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Bankovní převod, Hotovost

• Slovenština,
  • Ruština

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o." - pobočky Praha (sídlo společnosti) individuální psychoterapie

Paní Benická je výborná, empatická terapeutka s velmi strukturovaným a pro mě maximálně vyhovujícím přístupem. Sezení jsou pro mě efektivní a pomáhají mi řešit témata, se kterými mi jiní psychologové pomoct nedokázali. Děkuji za péči. K.B.

Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary individuální psychoterapie

Bylo mi potěšením docházet k paní Erice na terapie.
Pomohla mi uvědomit si, nasměrovat se jinak v přátelské a klidné atmosféře.
Ještě jednou děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Trvalo mi dlouho, než jsem našla odvahu začít znovu chodit na terapii a jsem moc ráda, že po pár nemilých zkušenostech jsem narazila na Mgr. Benickou. Paní doktorka je milá, má velice vstřícný přístup a to nejdůležitější je, že se opravdu zajímá o své klienty. I když pro mě byl z počátku problém se otevřít, s jejím přístupem to nakonec šlo jednodušeji než jsem si myslela. Za tu dobu, co k ní chodím mi opravdu pomohla. Ať už to bylo v oblasti vztahů nebo pracovním životě.
I když se necítím nejlépe, z každé terapie odcházím nabitá pozitivní energií a s lepší náladou. Paní doktorka mi pomáhá změnit život k lepšímu a cítit se dobře, proto rozhodně doporučuji.

Mgr. Erika Benická

Děkuji moc za krásné vyjádřeni vaši spokojenosti. Mam radost, vždy když začíná člověk vnímat svoji změnu i to jak mu terapie pomáhá. Hezky jste popsala odcházeni ze sezení v síle pozitivního nabiti . Lepší nálada i vnímaní změny v životě k lepšímu je hodně motivující pro klienta i pro mně ( terapeuta).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Benická je velmi empatická a milá terapeutka. K paní doktorce chodím více jak dva roky a můžu upřímně říct, že se většinou jedná o nejuvolněnější hodinu mého týdne. Snaží se porozumět a vždycky mi dá skvělý feedback. Zároveň je znát, že o své pacienty má opravdu zájem a záleží ji na tom, aby se jejich stav zlepšil. Paní doktorce se jde opravdu velmi jednoduše otevřít a cítit se v bezpečí.
Zároveň je velmi flexibilní co se termínů týče a případně umožní např. udělat sezení online či termín přesunout.
Paní doktorku mohu velmi vřele doporučit.

Mgr. Erika Benická

Děkuji za vaše postřehy a vyjádřeni, které si moc vážím. Vím, že se vám bude v životě nadále dařit, protože si vedete skvěle . Jsem rada, že jsem mela možnost byt na chvilku součásti vaší cesty po které kráčíte a přeji vám štěstí v každém kroku na cestě, která je před vámi

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je příjemná a cítila jsem se uvilněně. Bohužel u obou návštěv bylo minimálně 20min ze zaplacené hodiny jen tak prokecáno o jejích zájmech a o počasí. Zbytek byl dost zmatený. Zásadní problém byl, že paní doktorka si vůbec nedělá poznámky a už po týdnu si moc nepamatovala, co jsme řešili. Jednou si spletla co jsem říkala s tím, co říkala nějaká paní přede mnou, což pro mne bylo už příliš za poměrně vysokou hodinovou sazbu.

Mgr. Erika Benická

Mila Anna, byla jste u mne 2x. a opravdu si vás pamatuji (jakoby to bylo včera). Jsem ráda- že jste tady vyjádřila to, jak jste se v průběhu tech sezeni cítila uvolněně - ano to je cílem prvních setkáni kdy , se navazuje terapeutický vztah . V pořádku nebude pouze to- že jste měla jiné očekávaní od terapie , jak jste říkala nikdy jste nebyla u psychologa (zkušenost z filmu je opravdu jiná). Přemýšlím, proč jste tohle neřekla přímo osobně mně- na vaše názory a pocity jsem se v závěru vždy ptala (mohli jsme si to vysvětlit, nebo něco nastavit jinak)- a to je také podmínka fungovaní terapie komunikovat aktivně. . Verbální psychoterapie je o povídaní- některý klient se rozpovídá hned, některý ( jako vy) má s tím problém a pomůžu pak i Témata počasí, zájmy .. běžné. Píšete, ze pro vás "hodinová sazba vysoka" , od te doby se zvýšila a do budoucna ji o praxe bude zvyšovat, ale tento údaj ví klient předem. Přeji vám aby jste si našla psychoterapeuta podle svých představ a očekávaní- hodně štěstí

Jsem paní Benické velmi vděčná, za to kde nyní jsem. Pomohla mi v mnoha ohledech ale především si uvědomit, že je potřeba mít své hranice a umět si je držet. Umět se postavit sama za sebe. Nic se nezmění ze dne na den ale změna je to velká, když se rozhodnete. Terapie je cesta, po které stojí za to jít - cesta k sobě, k sebelásce, spokojenosti, k spokojené rodině. Děkuji, přeji mnoho spokojených klientů a hlavně spokojený život. :-)

Mgr. Erika Benická

Děkuji vám za vaše krásné přání pro mně...i pro mé klienty. Přeji vám taky hodně lásky, trpělivosti a spokojenost v rodině i v celém vašem životě. Jsem rada, že jste jedna z mých úspěšných a spokojených klientu :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Benická má skvělý, individuální přístup a upřímný zájem o své klienty. Hned při první terapii se jí povedlo nastavit takové prostředí, ve kterém se cítím skutečně bezpečně a bez obav se mohu svěřit s čímkoliv. Přišla jsem s tolika problémy, že jsem nevěděla, který řešit dřív. Po ani ne 3 měsících terapie (1. měsíc každý týden, pak 1x za 14 dní) cítím velký a hlavně konstatní pokrok na mnoha úrovních. Terapie s paní Benickou mi pomáhá měnit život k lepšímu.

Úžasný klid, otevřenost, upřímný zájem o klienta. Byla já maximálně spokojená, nadšená... Děkuji za vše.

Mgr. Erika Benická

Děkuji za tyto upřímné a povzbudivé slova- vážím si to. At se vám daří

Paní psycholožka má spíše klasický přístup, hodně nechá mluvit, občas k tomu něco trefně řekne. Začala jsem k ní chodit, protože jsem cítila, že ve svém životě potřebuji změnu. Po roce terapie mám novou práci, která mě baví a nového přítele, se kterým se chystame sestěhovat, takže vysledky vidím. Za mě absolutně doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologie uorloje První konzultace ( první sezeni 60min)

Velice příjemné a profesionální sezení. Těším se na další. Vřele doporučuji. Jemně a s citem mě, paní Erika Benická, dovedla kam jsem chtěla dojít.

Mgr. Erika Benická

Mila Kateřino , moc děkuji za vaše hodnocení, vážím si to. Jsem ráda, že vám sezeni pomohli a přeji vám hodně štěstí E

29 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Již rok se trápit se spánkem. Celou noc set obracím se strany na stranu a během dne set cítím únavene a navečer se mi chce spat. Obvodní lékař mi napsal neurol ale bez výsledku. Můžete me poradit nebo na koho se obrátit. Děkuji pěkně.

Dobrý den. Pokud si píšete o radu, řeknu vám stručně : najdete si psychologa, který se věnuji psychoterapii. Na druhý dotaz odpovím taky stručně : Můžete se objednat u mně. I když jsem momentálně hodně vytížená, ráda vám najdu termín a objednám vás.

Mgr. Erika Benická

Dobrý den, na konci roku jsem v noci prodělala tzv. panickou ataku, nejspíše na základě dlouhodobějšího stresu, starostí v rodině atd. Nijak jsem si však žádný stres nepřipouštěla, proto mě překvapilo, že se mi tohle vůbec stalo. Každopádně jsem od toho včera každý další večer, cca po dobu 2 týdnů trpěla úzkostí z toho, že se mi to stane opět. V práci vše v pořádku,ale jakmile jsem šla z práce domů,ten pocit začal. Stres, pocit strachu, průjem, špatné myšlenky,nespavost. Začala jsem tedy používat bachovy kapky na míru, paní jsem napsala, co se děje, po kapkách mi během 2 týdnů bylo opět dobře. V noci jsem spala, bylo mi dobře. Avšak minulý týden jsem v noci opět nemohla spát,téměř celý týden a tím jsem si nejspíš opět přivedla tento strach z toho,že nebudu spát. Dokonce jsem byla večer s kamarádkou v kavárně a normálně jsme si povídaly a najednou mi hlavou probíhaly špatné myšlenky, že jsem blázen a že zase nebudu spát. Samozřejmě mi to udělalo zle a šla jsem raději domů. Vím, že se mám dobře a nic mě netrápí a i tak se tyto stavy dostavují. Večer usnu, ale v noci se několikrát probudím. Dnes to samé, s tím, že jsem se probudila a už na mě padly myšlenky a strach, že ten den bude opět špatný, když jsem se nevyspala. Zkoušela jsem i jiné bylinkové tablety na spaní, či na stres. Nejvíce se moje hlava bojí toho, že jsem blázen a že se z toho zblázním. Děkuji za radu a tipy, hezký den.

Dobrý den, popisujete charakteristiky průběh úzkostné poruchy  . Popisujete svoji první panickou ataku a to, že máte dobrou zkušenost s Bachovy esencema. Někdy skutečně pomůžou "Bachovky". Někdy  je již potřebné začít léčbu pomocí léků a intenzívně pracovat na sobě v psychoterapii. Je potřebné pochopit co ty úzkosti značí, proč vznikli , jak na to aby (nejen krátkodobě), leč úplně vymizeli. Doporučuji neodkládejte návštěvu psychologa a na první konzultaci budete nasměrována co dál. Není reální důvod mít z toho strach ("nejste blázen"-jak píšete) . Vysoké procento lidí trpí úzkostní ,nebo úzkostně depresivní, nebo úzkostně panickou poruchou. Jde o to, že je potřeba něco udělat aby jste se uzdravila. Neodkládejte návštěvu odborníka.