Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Silesia Medical s.r.o.

Pro termíny na objednání kontaktujte naši recepci:
nebo internetové stránky

V příjemném a klimatizovaném prostředí poskytu...

• všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Silesia Medical s.r.o. lékařské posudky

Paní Ichnovská je dle mého trochu svéráz. Je taková chladnější, ale jako doktorka rozhodně ví co dělá a má všech pět pohromadě. Je racionální, však u doktora je to v pořádku. Chodila jsem ještě k druhé doktorce, která byla zprvu nějak moc hodná, přiblblá, pak zas podivně zlá, divné chování, tak si vždy říkám, stará dobrá Ichnovská

Už bych k ní nikdy nešla,měla jsem problémy se zády,závratě a zvracení. Vůbec mě neposlala na nějaká vyšetření,myslela si,že simuluji. Pomohla mi až změna lékaře,nová paní doktorka mě poslala na vyšetření a napsala rehabilitace. Opravdu Ichnovská je nejhorší lékař,jakého jsem měla.

K paní doktorce chodím co otevřela ordinaci.Vždy mi pomohla,když jsem potřebovala lékařskou péči.Je příjemná a jsem ráda,že mé zdraví je v jejích rukách:-)))

pani doktorka je super,velmi hodna,sympaticka proste uzas..takoveho doktora jsem zatim nikdy nemel...

Doktorka Ichnovská mi vyhovuje svou lidskostí a také přehledem a schopností pomoct, když jiní selhali.

Empatická doktorka schopna Vás vyslechnout a dělá maximum pro vyřešení Vašich problémů. Mám srovnání, protože jsem chodila jinam, a náhodou jsem na ni natrefila na gynekologii na Silezii. Určitě už jinam chodit nebudu a Vám doporučuji !!!

s tim predepisovanim leku souhlasim.chtela jsem predepsat prasky kvuli bolesti hlavy a pani doktorka mi predepsala leky ,ktere obsahovaly tramal a pritom takove leky nemuzu pouzivat,protoze delam se strojema.nebo mi rekla,ze bolesti a pichani v hlave je z patere,ale ze by mi neco na to doporucila,tak to ne.nejsem s ni vubec spokojena

Paní doktorka Ichnovská je pro mne nejlepší doktorkou. Za poslední dobu jsem nepotkala lepšího doktora vůbec. Své pacienty velmi dobře léčí, což nemůžu říct za všechny, ale soudím tak podle sebe a podle toho, jak paní doktorka k mé nemoci přistupuje a snaží se všemu co nejvíce přijít na kloub. Zatím co jiní lékaři se chovají navýšeně a dělají z lidí blbce. Nezajímá je, zda je tomu člověku špatně, nebo co mu vlastně je. Je jim to jedno a to je právě to špatné, což se o paní doktorce Ichnovské říct nedá. Je pravým opakem a jsem velmi ráda, že je to moje paní doktorka.

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Ve věci léčby nadváhy velmi tolerantní a chápavá. Vždy se s ní dalo pohovořit o všech zdravotních potížích a společně jsme našly řešení.
Doporučuji