Soukromá praktická lékařka
Na Valtické 723, Břeclav

Jsem velice spokojený s paní doktorkou ,je příjemná na pacijenty a ochotná velice,Takových doktorú je velice málo.Chci jí touto cestou poděkovat za její péči.DĚKUJI ZA VŠE SPOZDRAVEM R.PETRUCHA.

Paní doktorka je výborná, vstřícná i s její rodinou, která s ní pracuje. Je neuvěřitelně lidská, vstřícná,... jsem vděčná, že mám PRAKTICKOU DOKTORKU právě ji !!!! Takových doktorů je jako jehel v kupce sena..Děkuji za vše Adamcová J.

Paní doktorka je odoborník na svém místě. Co ji ctí ještě navíc, že zústala jako lékař vstřícná a s přiměřeným pochopením pro potíže svých pacientů. Chci ji touto cestou poděkovat za velmi dobrou péči. K.D.

Vždy vstřícná, ochotná, odborník ve svém oboru.

Vynikající odborná úroveň. Ochota. Příjemný přístup k pacientovi. Mészáros Josef

Velmi dobrá pani doktorka ,dokáže vyslechnout člověka, nespěchá a dá pacientovi znát svoji účast na jeho problému , moc si jí vážím ,jen více takových doktorů!! Mám velké štěstí že mohu být její pacientkou. Jsme u ní celá rodina a nikdy nás nikoho neodbyla . Děkujeme .

Pani MUdr. Eliška Čermakova je zodpovedna,pecliva,trpeliva a ochotna ma citlivy pristup k pacientovi leci velkou cast nasi rodiny jsme s ni moc spokojeni.

pani doktorka je skvely diagnostik mnohdy predci i specialisty je ciliva ohleduplna a ochotna pacienta vyslechnout jsem s ni moc spokojena a leci setrne a s velkou profesialitou prala bych vsem aby se jim dostalo takove pece

Skvělý diagnostik, ochotná a mila.

Má přehled, obětavá, ochotná, milá, rychlá