Prosím pacienty, pokud se budou chtít objednat k nám na kliniku, nechť nás neváhají kontaktovat emailem či telefonicky a společně vymyslíme ideální te...

Ukončené školy

• University of Warwick (UK)

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Ruština,
  • Čeština

Umístění: Stomatologie Horáková ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka Vyskočilová je velmi empatická, velký profesionál. Vše probíhá v klidu, zákroky i velmi složité vždy bez bolesti, provedené pod mikroskopem. Mé kamarádce spravila přední zub, který měla více než 10 let špatný a bála se jít na zubní zákrok. Od té doby ztratila strach že zubního ošetření a zase se usmívá na svět. Mému synovi opravila profesionálně zuby. Jsme všichni vděční, že jsme objevili tuto ordinaci. Také děkujeme všem zaměstnancům, kteří se pacientům věnují s velkou vřelostí a pochopením.

Umístění: Stomatologie Horáková ošetření zubního kazu

Paní doktorka má velmi vřelý přístup k dětem. Chodíme k ní s dcerou, která měla velký strach ze zubařů, ale postupně jej díky paní doktorce odbourává. Vše vždy pečlivě vysvětlí a společně se sestřičkou dceru podpoří tak, že vše proběhne maximálně hladce. Děkuji a velmi doporučuji, dětským pacientům obzvlášť.

Umístění: Stomatologie Horáková ošetření zubního kazu

Cítila jsem se velmi komfortně a bezpečně, což se mi v zubařském křesle nestává. Personál velmi milý a vstřícný, interiér luxusní.

Umístění: Stomatologie Horáková ošetření kořenových kanálků

Nejlepší ordinace!! Paní zubařka MDDr. Horáková je hodná a pečlivá. Mají úžasný přístup k pacientům a nejmodernější technologie. Bohužel jsem prošla více jak 15ti zubaři a konečně mám tu svoji nejlepší. Raději si připlatím a budu mít zuby pořádně opravené! Než to mít zadarmo a na nic! Opravdu vřele doporučuji všem "strašpytlíkům".

Umístění: Stomatologie Horáková Stomatologický zárkok

Nejlepší stomatologie v Praze, kterou musím vřele doporučit. Sem se určitě nebudete bát vrátit. Špičková technologie i péče.

Umístění: Stomatologie Horáková

Byl jsem u paní doktorky na dvou zubech, sice je milá, ale jeden zákrok předního zubu mě stál přes 6.5 tis. U zadního zubu jsem tam byl na 4x a pokaždé přes 2.5 tis. Tak nevím, posuďtě sami! Navíc přední zub je udělaný tak, že je menší už na něj nedokousnu :( a na vnitřní straně má výstupek, zadní je také menší a mám tam mezeru. Budu muset najít jiného zubaře, který to opraví. Snad to ještě půjde a určitě to nebude tak drahé.

MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková)

Vážený pane Paciente,
děkuji za Vaši zpětnou vazbu. Bohužel se nemůžu vyjadřovat přímo k Vašemu zdravotnímu stavu, jen bych byla ráda, kdyby byly uvedeny veškeré informace, a to že pokud je zub menší do skusu, je připraven na protetickou práci (korunku), tato informace Vám jistě byla sdělena již před ošetřením.
Co se týče našich zákroků vše řešíme vždy nejlépe osobně s pacientem u nás v ordinaci a vždy se snažíme najít nejlepší možnou cestu ke spokojenosti všech, ale hlavně ke zdravému chrupu pacienta.
Věřím, že najdete doktora, který se Vašeho případu ujme a budete spokojen.
Děkuji za Vaši dosavadní důvěru.
Přeji Vám i Vaší rodině krásné svátky plné pohody a klidu,

EH

Umístění: Stomatologie Horáková Zuby

Nikdy by mě nenapadlo, že i u trhání zubů se dá relaxovat :D Nechápu jak to v téhle ordinaci dělají. Všichni jsou milí, usměvaví, ze zubaře jsem měla dobrých patnáct let fóbii, dneska tam chodím vysmátá a odtamtud ještě víc.

Umístění: Stomatologie Horáková Mít důvod se zase smát ...oprava předních zubů

Strašně jsem se bála zubaře, ale paní doktorka ze sestřičkou jsou strašně příjemné vše mi vysvětlili tak že ze mně spadl veškerý strach já poprvé v životě jsem se nebaála zubaře strašně příjemné prostředí prostě doporučuji všem kdo jse bojí jako já velká spokojenost.

Umístění: Stomatologie Horáková

Moc milá, usměvavá paní doktorka, našla kontakt s mým pětiletým synem, který se bál léčit zuby.
Vřele doporučujeme !!!

Umístění: Stomatologie Horáková

Úžasná paní doktorka, milá, příjemná. A hlavně velice profesionální. Umi s dětmi. Moderní klinika, špičkové vybavení. Mužů jen doporučit!

Ukončené školy

• University of Warwick (UK)

• zubní lékař - stomatolog

Certifikáty