Fakultní nemocnice U sv. Anny
Pekařská 53, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

Doktor s velkým D. Díky panu doktorovi mám po 30 letech správnou diagnózu a účinnou léčbu. Pan doktor je velmi empatický, snaží se vždy pomoci. Jsem mu velice vděčná a rozhodně můžu doporučit.

Doktor na správném místě, empatický, kladl mnoho otázek, vyplnila jsem dotazník, teprve poté stanovil diagnózu, pomohl mi od nesnesitelně bolestivých migrén. Mnohokrát děkuji!

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Ochrnutí

Tento doktor zachránil otce před úplným ochrnutím. Zajímavé bylo že až čtvrtý neurolog v horizontu čtyřech týdnů našel prorůstající nádor to míšního kanálu, který deformoval míchu. Vyšetřením určil polohu tohoto nádoru a poslal otce na magnetickou rezonanci. Ta potvrdila závěry jeho vyšetření a okamžitá operace zachránila otce před ochrnutím. Jen tři dny před tím neurologové v FN Bohunice nenašli nic a spokojil se s snímky z rentgenu.

tohoto doktora jsem viděla u první návštěvy v nemocnici a byl moc fajn ochotný výborný lidský přístup a všechno ochotně chápavě vysvětlil doporučuji tohoto doktora jako neurologa všem co májí nějaké problémy z hlediska neurologických problému.

Úžasný odborník , lidsky a chápající. Moc mi pomohl od úporných bolestech páteře a doporučil další léčbu. Jitka