MUDr. Edita Slováková

Gynekolog Více

Zlín, Kroměříž 2 adresa

Vejvanovského, Kroměříž

Dobrý večer chtěla bych se zeptat na paní gynekoložku Editu Slovákovou, nevíte jestli přibírá nové pacientky? A kde bych našla email na paní doktorku? Děkuji moc

Skvělá paní doktorka, nemohu si vynachválit. Perfektní péče, vždy dobrá nálada, zájem a pochopení. Kdyby každý lékař byl jako ona :)

A na které ulici s č.p. v Kroměříži má soukromou amnulanci?Pokud víte zanechte vzkaz.

Paní doktorka mi vždy vyjde vstříc, vždy se zeptá, jestli se chci na něco zeptat nebo zda mě něco zajímá a tím nádherně prolomí bariéru, která může nastat u citlivých dotazů. Jsem maximálně spokojená a i přes velkou vytíženost paní doktorky bych neměnila.

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, jak už psaly paní přede mnou, vždycky se zeptá, jak se mám, jestli mi něco nechybí. Je usměvavá a velmi vstřícná a profesionálita je na vysoké úrovni. Doporučuji.

I já pěji samou chválu. Jsem naprosto spokojená, i přesto, že dost často musím čekat hodně dlouho v čekárně, než na mě přijde řada.

Souhlasím a taky všem doporučuju.jen nevíte někdo, od kdy do kdy ordinuje??

Paní doktorka byla opravdu velmi milá, trpělivá, vnímavá a vysvětlující, bohužel jsem měla vždy velké problémy se k ní objednat. Několikrát se mi dokonce stalo, že jsem byla objednaná na konkrétní hodinu, ale ordinace byla zamčená a nikdo tam nebyl!

Velice ochotná a příjemná paní doktorka i sestřička. Májí zájem o nás ženy.Andrea

K paní doktorce chodím již čtvrtým rokem,a jsem s ní nadmíru spokojená.Je pečlivá a má velkého pamatováka na vše co je s pacientkou spojeno.Vždy se zeptá nejen na můj zdravotní stav,tak i na věci doma,v práci apd.Tuto paní doktorku můžu všem jen a jen doporučit..