Abdominoplastika

Endoskopické operace nosu +17 Více

Endoskopie

Gynekomastie

Konzultace v oboru plastické chirurgie • 500 Kč

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

500 Kč

Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o.

Studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy absolvoval v roce 1986. Poté se věnoval chirurgické praxi a v roce 2000 získal atestaci v oboru plas...

Léčené nemoci

• Gynekomastie
  • Odstranění znamének, kožních výrůstků
  • Pokles stěny břišní s převisem kůže

• plastická chirurgie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemný lidský, ale profesionlální přístup. Byla jsem seznámena s postupem operace na kterou jsem se objednala .

MUDr. Vlčka a sanatorium Chotoviny mohu jen vřele doporučit! Úžasný tým, vstřícnost, rodinné prostředí a vysoký profesionalismus! S výsledkem augmentace jsem neskutečně spokojená a tato klinika pro mne byla ta nejlepší volba. Děkuji, pane doktore, klobouk dolů!!!!
Olga

Pan doktor Vlček mi cca před 2 měsíci zvětšoval mé poprsí. Kliniku vřele doporučuji, nejen "přátelský" přičemž odborný přístup pana doktora, ale i celý personál sanatoria. Prsa jsou krásná a mé sebevědomí se neskutečně zvedlo.

Ž

ŽANETA /PLANÁ NAD LUŽNICÍ 6.března 2013

Dnes je to 14 dní po operaci ,jsem maximálně spokojená a Pana MUDr.Vlčka doporučuji VŠEM.Konzultace s panem doktorem mě ujistila že budu v dobrých a zkušených rukách plastického lékaře.Podstoupila jsem plastickou operaci ABDOMINOPLASTIKA plus LIPOSUPCE,Vše mi bylo důkladně vysvětleno,MUDr.Vlček je super chlap,doktor a citlivý člověk.Moc mu touto cestou chci poděkovat a vážím si toho že jsem poznala tak úžasného člověka a jeho perfektní tým.VŘELE DOPORUČUJI.

Ii já se připojuji k chvále pana doktora a celého jeho týmu. Jsem po faceliftingu a výsledky výborné. Všem doporučuji..

Byla jsem na této klinice již na druhé operaci. S výsledky jsem velmi spokojena. Oceňuji odborný přístup pana doktora Vlčka. Líbí se mi, že při konzultaci sdělí i případná možná rizika, se kterými je potřeba počítat. Měla jsem to štěstí, že vše proběhlo hladce,ale byla jsem připravena i na to nejhorší. Navíc osobitý přístup celého jeho týmu a příjemné prostředí, to vše Vám dodá celkovou pohodu hlavně po operaci. Sanatorium Chotoviny budu i nadále využívat a doporučovat svým známým. :-)

Pana doktora Vlčka vřele doporučuji ,je to výborný doktor a člověk.Patří mu velký dík za provedenou práci(augmentace prsou).Vše proběhlo na jedničku od konzultace až po pooperační péči.Velký dík patří i odbornému personálu.

dobrý den,před 4 lety jsem byla u pana doktora na zvětšení prsou.jsem velice spokojená.moc se povedli.je moc šikovný,všem doporučuji.

Dobrý den milé Dámy,
jak čtu Vaše různé názory na pana MUDr.Vlčka,tak i já bych chtěla napsat pár slov.Na klinice Sanatorium v Chotovinách jsem si nechala zvětšit své poprsí.Už týden po operaci nastali komplikace a já skončila na pohotovosti.Velmi mne překvapil přístup při komplikacích,kde mi nejdříve tvrdili,že je vše pouze v mé hlavě a pak mne chtěli už jen reoperovat.
Nevěřila jsem svým uším.Proto jsem navštívila jinou kliniku,opět to stálo peníze a tam mi pomohli.
Některé Dámy tady píší,že vše proběhlo bez problémů.Ono bez problému je vše krásné,ale když se objeví,čekala bych za ty velké peníze POMOC až do konce.Určitě bych tyto problémy nikomu nepřála.Takže mne tato klinika velmi zklamala a své známé už jsem tam nedoporučila.Přeji hodně štěstí!

Po porodu našich dvojčátek mi zůstalo na břiše větší množství kůže, které i přes intenzivní cvičení a diety nešlo odstranit. Dlouho jsem se proto rozhodovala pro kosmetickou operaci. Jelikož mám příbuzné v okolí Tábora, vypravila jsem se na plastickou chirurgii do Chotovin. Při konzultaci nám - mně i mému manželovi - pan doktor Vlček všechno podrobně vysvětlil, rozsáhle také hovořil i o komplikacích, které mohou po operaci nastat a jak bych se v takovém případě měla zachovat. Velmi mile mě překvapila přívětivost, otevřenost a vlídnost pana doktora a později i všech sestřiček. Dneska jsem již půl roku po operaci tzv. abdominoplastice, jizva, která je dobře skrytá ve spodním prádlem, postupně bledne. Zase si můžu dovolit nosit prádlo jako před porodem. Pana doktora a vůbec celou kliniku můžu všem jen doporučit!!!!!

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mám asi dva roky problém - zarůstající nehet u palce pravé nohy. Dočetl jsem se, že je možný zákrok : Jednoduchá laserová operace přináší okamžitou úlevu od bolesti. „V lokálním umrtvení je laserem vyjmuta část nehtového lůžka, nehty se zúží a odstraní se kousky valu. Po třech týdnech, kdy jsou prováděny kontroly, převazy a odstraněny stehy, je pacient bez problémů a nehrozí riziko recidivy," Provádíte něco takového v Brně? Děkuji za odpověď. jaká je cena tohoto zákroku a vyžaduje PN?

děkujeme za Váš dotaz. Laserovou operaci zarostlého nehtu u nás na klinice, bohužel, neprovádíme.
Můžeme Vám nabídnout operaci klasickou. Cena tohoto zákroku je 3.500,-Kč za jednu stranu palce, případně 5.500,-Kč za obě strany. Naše klinika sídlí pouze v Chotovinách u Tábora.
V případě zájmu či jakýchkoli dalších dotazů nás kontaktujte emailem či telefonicky v pracovní dny (PO-PÁ) od 08:00 do 16:00 hodin.
S přáním pěkného dne
Sanatorium Chotoviny

MUDr. Dušan Vlček

Dobrý den. Je možná opravná liposukce paže? Mám po liposukci paží. Pravá je moc hezká bylo z níže odsáto 600 ml,ale levá je hodně nepěkná. Mám na ní v přední části Velké místo cca 12x7cm,kde nebyl tuk odsát vůbec. Z této ruky bylo odsáto 410 ml. Zákrok byl pro mne dost důležitý,neboť jsem postavou normální, nejsem obézní,ale paže jsem měla extrémně silné a nevešla jsem se s nimi do běžné konfekce. Měřím 175 cm a věží mi 75 kg. Velikost mám L. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučujeme Vám obrátit se na kliniku, kde byla operace provedena. Tam budou nejlépe vědět, jak během operace postupovali.
Pěkný den,
Sanatorium Chotoviny