Brno

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MDDr. Dušan Kuric? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, chtěla bych se informovat zda přijímáte děti. Hledám pro svou dcerku zubaře. Děkuji Blanková

Dobrý večer, na naší klinice IchtysDent s.r.o. přijímáme i děti. Přeji hezký den.

MDDr. Dušan Kuric

Jak se zbavit strachu zubaře a hlavně toho zvuku vrtačky a kleští,pak hruza s křesla a taky mi vadí společnost zdravotní sestry vím že je to potřeba aby byla v přitomnosti ale mě se stoho všeho zvedá žaludek a mám závratě

Dobrý den, chce to zkušeného, trpělivého a sebejistého zubního lékaře, kterému můžete důvěřovat. Po několika návštěvách, u kterých se přesvědčíte, že Vám nic nehrozí a personál pracuje pro Vás a zodpovědně, již Váš strach nebude velký. Úplné zbavení se strachu z prostředí zubní ordinace ale vyžaduje čas a Vaši důvěru. Zdravotní sestra je potřeba hlavně proto, aby mohla lékaři asistovat, jelikož u mnohých postupů je nutná buď rychlá práce anebo více než 2 ruce. Opravdu těžké případy strachu ze zubního lékaře se jmenují odontofobie a vyžadují návštěvu psychiatra. Přeji hezký den.