Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Chemiků 129, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je úžasná. I když už v Pardubicích nebydlíme, dcera k jiné jít nechce, tak dojíždíme :)

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Pani doktorka je nejlepsi pediatr, jakeho znam - vyborna diagnosticka, uzasna lekarka, citliva v pristupu k rodicum i detem. Nic nikdy nepodceni, ale zaroven nedava slepe ihned ATB. Moc dobre vi, co dela a proc to dela. Neskutecne me mrzi, ze se budeme stehovat 100km daleko a ze si budeme muset pro deti hledat nahradniho pediatra. Nedam na ni dopustit.

paní dokrorka levova je velmi moc šikovnáa vileči pacienta ce nevidet pacient cenevite neni nemocni

Jsem moc ráda, že jsem na paní doktorku narazila. Mám u ní všechny tři děti a nedám na ní dopustit :-)

K paní doktorce jsem chodila od mala do 18.let. Nyní tam chodíme s dcerkou, jsem moc ráda, že nás přijala, protože si nedovedu představit, že by se o zdraví té nejmilovanější osůbky v mém životě staral někdo jiný. Velice ochotná, i přesto, že bydlíme mimo Pce, přijela za námi po propuštění z porodnice domů. Spolu se sestřičkou jsou ten nejlepší TÝM. Moc jim děkujeme Emička+Pavla

Jednoznačně jeden z nejlepších pediatrů co znám.

Nejlepší paní doktorka, jakou znám. Za chvíli mi bude 18, a upřímně mi bude chybět, až budu chodit k lékaři pro dospělé.

naprostá spokojenost, skvělý přístup, dcerka se ve 3 letech vůbec nebojí ani injekcí, k doktorce se těší. Pokud jsme nemocní vždy nám udělá veškeré potřebné testy aby se nic nezanedbalo. Pokud chcete lékaře který udělá pro vaše dítě víc než by musel, MUDr. Lévová je pro vás ta pravá

Vynikající lékařka, výborná sestřička, vše je v naprostém pořádku bez připomínky. Doporuči a moc děkuji.

Je perfektní, vždy příjemná, podpoří rodiče i děti a snaží se seč může, aby byli všichni spokojení a zdraví. A to i daleko nad rámec běžných zvyklostí, např. jsme přijeli chvilku po ukončení ordinační doby a zastihli jsme ji, jak na parkovišti čeká na manžela. Potřebovali jsme nutně s klukama na rentgen plic a bez jejího doporučení to nešlo. Paní doktorka se k nám sama přihlásila, zeptala se nás na všechny podrobnosti a pak nám ještě šla nahoru vypsat ta doporučení. Jiného takového doktora nebo doktorku neznám - fakt je supr.