K paní doktorce jsem chodila více než 15 let , byla jsem s ní velmi spokojena.Určitě bych ji neměnila, ale bohužel paní doktorka už ordinovat asi nebude.

Prý dětská lékařka. Nesvěřila bych ji ani dospělou ženu, natož pak dítě. Byla jsem tam na své první prohlídce, použila gynekologická zrcadla, vyšetření bylo nepříjemné a bolestivé, sestřička mě musela přidržovat. Nešetrná, nepříjemná, mám na ni vzpomínky na celý život, a to opravdu ne zrovna dobré.

Když jsem přišla na první prohlídku ve 13 letech, byla nepříjemná až hrůza a i když jsem křičela a brečela, použila gynekologické zrcadlo a ještě mě seřvala, že to v klidu zvládají i desetileté děti. Dodnes mám z té návštěvy trauma a trvalo mi přes deset let, než jsem se zase odvážila jít na gynekologii. Nový gynekolog mě obratem poslal k psycholožce.

Katastrofa, už k ní v životě nepůjdu. Byla jsem u ní asi před 5 lety jen jednou na záskok od mé tehdejší Mudr s akutním problémem, seřvala mě jako spratka, že neberu antikoncepci a ještě jsem musela zaplatit 100 Kč. Neuvěřitelně nepříjemná a to mě ani nevyšetřovala naštěstí!!! Teď chodím už 4 roky k paní doktorce Ježkové a s tou jsem velmi spokojená, nedám na ni dopustit, celé těhotenství mě pečlivě hlídala a vždy všechno vysvětlila.

Paní doktorka Ševelová je nepříjemná a špatně se mi s ní komunikuje, vše zachraňuje příjemná sestřička.Tohle všechno jsem byla ochotná překousnout dokud mi nezačaly problémy které p.doktorka prostě vyřešit neumí. Navrhuje mi nesmyslené léčebné postupy a jediné co umí je čachovat s antikoncepcí.Zvažuji v nejbližší době odchod.

S paní doktorkou Ševelovou jsem spokojená, nevím, co na ní každý vidí špatného. Že se neusměje a nepokecá s váma je pravda, ale já k ní chodím k lékaři a ne na pokec. Chodí k ní hodně pacientů, já v její situaci, kdybych se měla na každého usmívat,taky by mi to stále nešlo.... Má zkušenosti a nikdy mi nic nezanedbala, právě naopak, je velmi pečlivá. Zdravotní sestřička super, příjemná a vždy ochotná vám vyjít vstříc.

Strašný přístup, necitlivost, mám velmi špatné zkušenosti. už tam nevkročím!

Vím, že spousta žen na tuto doktorku nadává, ale já na ni nemůžu říct nic špatného. Chodím k ní 17 let, chodí k ní i moje matka a rozhodně si nemůžeme stěžovat. Letos jsem poprvé otěhotněla-je mi 34 let, v minulosti jsem prodělala trombozu, takže těhotenství je rizikové. Paní doktorka mě odeslala na rozikovku do Brna, pak ještě na kontrolní vyšetření k cévnímu, vystavila mi neschopenku. Kontroly v Brně jsou v pořádku, takže poradnu mývám u ní a zbytek ultrazvuky v Brně. Co se týká přístupu nemůžu si stěžovat, na vše se mě ptá pro kontrolu několikrát a jsem za to ráda. Jsem s ní spokojená a určitě ji měnit nebudu.

Chodím k paní doktorce Ševelové asi 5 let a nemůžu si stěžovat. Je trochu zvláštní, ale vždy mi poradila a můžu říct, že vždy jen dobře. Opravdu si nemůžu stěžovat

K p. doktorce chodím už 19 let, je pravda, že někdy je neochotná a člověk jí nerozumí. S manželem jsme toužili po miminku 6 let a její reakce byla nás poslat do Brna. Vůbec mě nezjistila příčinu a zrovna nás poslala na IVF, které se dvakrát nepodařilo. Nevysvětlí, pořád se každou návštěvu ptá na stejné věci, přitom to má napsané v kartě.