Aplikace mezonití

Chemický peeling +4 Více

Estetická medicína

Lymfoterapie

Plazma terapie

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

L centrum Pardubice

Přes online kalendář návštěv je možné se přihlásit pouze na zákroky z oblasti estetické dermatologie

13 let zkušeností MUDr. Kot...

Léčené nemoci

• Žilní trombóza

• korektivní dermatologie

Umístění: L centrum Pardubice Jiný

Cílem kliniky je pečovat o těla a tím o duše klientů a já mohu jenom souhlasit. L centrum je velmi vkusné, čisté a příjemné, člověk se tu cítí velmi dobře. Chodím na kosmetické zákroky k paní doktorce MUDr. Kotlářové a jsem velice spokojená, paní doktorka je profesionální, milá a má zlaté ruce, děkuji za úžasný přístup a skvělou péči, výsledek je vždy perfektní. Za sebe kliniku určitě doporučuji a přeji mnoho spokojených klientů.

Umístění: L centrum Pardubice estetická medicína

Před 1,5 rokem jsem podstoupila Endolift tváří a krku u MUDr. Kotlářové. Nyní jsem se vrátila z lázní a velmi mě potěsily reakce úplně cizích lidí na můj vzhled. Omlazení opravdu funguje, hádali mi o 10 let méně než mi je. Po Endoliftu se cítím skvěle a jsem spokojena se stavem mé pleti. Rozhodně stojí za to Endolift podstoupit!

Umístění: L centrum Pardubice estetická medicína

Podstoupila jsem v L centru Pardubice ošetření endolift. Paní doktorka je velmi milá a s výsledkem jsem nadmíru spokojená.

Umístění: L centrum Pardubice estetická medicína

Podstoupil jsem zákrok Endolift u MUDr. Kotlářové v Pardubicích v L centru, byl jsem velmi spokojen s konzultací, odborností a profesionálním přístupem.
Na výsledek jsem čekal půl roku a jsem nad míru spokojen.
Chlapi, nebojte se, nebolí to a stojí to za to.

Umístění: L centrum Pardubice Jiný

Služby paní doktorky využívám dlouhodobě, v nedávné době jsem podstoupila laserove ošetření Endolift. Výsledky jsou skvělé a znatelné už po měsíci. Bezbolestný zákrok s profesionální péčí. A hlavně s úžasným výsledkem - nedokonalosti jsou pryč, pleť je omlazená, působí velmi zdravě a mladistvě. Práce a následná péče paní doktorky a celého jejího týmu je velmi kvalitni a profesionální.

Umístění: L centrum Pardubice estetická medicína

U paní doktorky jsem se objednala na konzultaci, domluvily jsme se na ,,endolift" výsledek opravdu stojí za to, jsem spokojená,ikdyž jsem ještě ve fázi hojení, přístup paní doktorky i sestřičky je profesionální,...už teď se těším na další návštěvu

Umístění: L centrum Pardubice vyhlazení vrásek

K paní doktorce Kotlářové docházím již pár let a nemohu si ji vynachválit.Skvělý,milý a hlavně profesionální přístup, paní doktorka i setřička mi vždy zlepší den.Většinou chodím na botox, byla jsem i na mezonitích, teď jsem zkoušela i lypolízu a před létem určitě půjdu na výplně rtů...vždy vše vypadá přirozeně a krásně. L centrum Pardubice a hlavně paní doktorku Kotlářovou vřele a hlavně ráda doporučuji.

Umístění: L centrum Pardubice estetická medicína

Paní doktorka je skvělá, má lidský přístup, umí poradit. Jsem jejím stálým klientem a vždy jsem byla spokojená a věřím, že i budu... Sama jsem paní doktorku oslovila na základě doporučení, které se mi opravdu vyplatilo a mohu jen potvrdit, že paní Doktorka je ve svém oboru profesionál. Navíc prostředí L Centra je opravdu příjemné a diskrétní

Umístění: L centrum Pardubice estetická medicína

Naprosto skvêlý a profesionální přístup pani doktorky Kotlářové. Doporučuji. Jednání bylo lidské a přátelské, vse mi bylo vysvětleno a zákrok byl pro mě velmi komfortní. Navíc i prostředí kliniky Lcentra a tech.vybavení mi dalo jistotu, že jsem v nejlepší možné péči.

Umístění: L centrum Pardubice estetická medicína

Před 14 dny jsem podstoupila odstranění vrásek Plexrem na dolních víčkách. Se zákrokem a výsledkem léčby jsem velice spokojena. Paní doktorka je milá, vše vysvětlí, její přístup je profesionální. Mohu všem dalším klientům toto Laserové centrum doporučit. Chválím také velmi milou a ochotnou sestřičku.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám problém s pigmentaci v obličeji.Byla jsem u pí.doktrorky Rozinkové na zákroku dusíkem,ktrerý nezabral.Nyní jsem byla na histologii ale výsledek je,že to není zhoubné.Ale neví se přesně co to je jen,že jde o pigmentaci.Nevím zda je možné nějakým způsobem se fleku zbavit.A zda bych se mohla objednat k Vám.Děkuji

Dobrý den.Náš nový K laser Blue si s Vaší pigmentací určitě poradí.Můžete zavolat na tel. uvedené na stránkách L centra. MUDr.oKtlářová

MUDr. Drahomíra Kotlářová